Tüm Saç Renkleri

Kısa-Uzun Katlı Saç Kesim Modelleri

Çabasız şıklık elde etmek isteyen bayanların ilk tercihlerinden olan katlı saç modelleri hemen her saç boyutuna uygulanabiliyor. Kat sayısının artırılması ya da kahkül gibi detayların bulunması ile çeşitlilik gösteren katlı saç kesimi modelleri yüz şekline uygun olarak da hazırlanabiliyor.

Dalgalı Katlı Saç Kesim

Doğal güzellik arayanlar için dalgalı ve katlı olan saç modelleri oldukça seviliyor. Sadece saçlarınızı banyodan çıktıktan sonra olduğu gibi bırakarak ya da geniş dalgalı fönler çekerek bu modeli hazırlayabiliyorsunuz. Ünlülerin büyük bir kısmı çene kısmına kadar gelen en kısa kat ve alt katları olan dalgalı saçları tercih ediyor.

katlı saç kesim

Düz Katlı Saç Kesim

Saçları doğuştan düz olan ya da düz saçlardan hoşlanan kişiler için ideal olan düz katlı #saç modelleri kahkül detayı ile harika görünüyor. Düz saçlardan hoşlananlar kahkül katı bırakarak aşağıya doğru kat kat kesim tercih ediyor.

Katlı Saç Modeli Nasıl Yapılır?

  • Saçlarınızı iyice ıslatın.
  • Bütün saçlarınızı kulaklarınızın hizasında yukarıdan toplayın. Ancak saçlarınızın düzgün bir şekilde taranmış olmasına dikkat edin.
  • Toplanan saçlarınızın görebileceğiniz şekilde öne doğru tarayın.
  • İstediğiniz boyutu ayarlayarak saçlarınızdan makasla düzgün bir şekilde kesim yapın.

Katlı saç kesimi işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bu yöntemle lob model katlı saç kesimi yapmış olursunuz. İsterseniz farklı yöntemler kullanarak da katlı saç modeli kesimi yapabilirsiniz.

kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 1

Katlı saçların hiçbir zaman modası geçmemekle birlikte her yüz tipine de yakışmakta.Sizler saçlarınızı ister kısa isterseniz de uzun kullanın bu tip saçlar kolayca şekil alarak sizlere de hoş bir görünüm katacaktır.Kısa kullanacak bayanlar özellikle bu saçlara şekil vermek konusunda hiç zorluk çekmeyeceklerdir…

kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 3
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri (16)
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 4
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 5
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 6
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 7
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 8
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 9
kısa-uzun katlı saç kesim modelleri 10

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Nurcan özellikle cilt bakımı, kadın sağlığı ve güzellik alanında yazdığı yazılar ile Bakımlı Kadın'a katkı sağlamaktadır. Bu konuda doğru ve gerçek bilgiler vermek adına pek çok kaynaktan araştırma yapıp kadınlara en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

nurcan ademir  -  3 Nisan 2013 / 11:22

cok guzel sac modeleri gercekten harika
<3 <3 =D =D =D?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et