Tüm Saç Renkleri

DS Damat Yeni Sezon Erkek Gömlekleri

Erkek giyiminde gömlek uzun yıllardır eskimeyen, tekrar ve tekrar keşfedilen bir unsur. Şıklığı, rahatlığı ve her türlü pantolon ve ayakkabı ile rahatlıkla kombin edilebilen erkek gömlek modelleri, günün her saati ister okulda ister sokakta ister işyerinde ister sosyal ortamlarda kendini göstermek isteyen her erkeğin gardırobunda yer bulmaktadır.

Yeni sezonda da her tarz ve ihtiyaca uygun gömlek moda trendlerini belirleyecek yeni erkek gömleği tasarımlarımızı şıklıklarına şıklık katmak isteyen moda takipçilerinin beğenisine sunuyoruz.

ds damat
DS Damat

Yeni Sezon Şık Gömlek Modelleri ile Fark Yaratın

DS Damat olarak yeni sezonun erkek gömleklerinde düğmeleri birer aksesuar olmaktan çıkartıp, gömlek tasarımının bir parçası haline getirmeye karar verdik. Yeni sezon gömleklerimizi tasarlarken insanların gözlerinin gömlek üzerine takılmasını engellemek, gömlek ve giyen kişinin bir bütün olarak algılanmasını sağlamak ilk ve en önemli amacımız oldu. Ağırlıklı olarak mat renkleri tercih ettiğimiz günlük ve ofis kullanıma uygun gömleklerimizde düğmeleri gözü yormayan birer tasarım unsuru olarak kullanırken, sadelik ve şıklığı vurgulamak adına cepleri tamamen kaldırdık.

Günlük, casual kullanım için tasarladığımız ekoseli gömleklerimizde kullanım rahatlığı ve fonksiyonelliği arttırmak adına çift cep kullanmaya devam ettik. Rahat bir kullanım ve farklı moda ve şıklık anlayışlarını karşılaması için rahat kıvrılabilen ucu yuvarlak manşetler tercih ettik. 265 yaka sayesinde ise gömleği giyenlerin hem rahat etmesini hem de şıklıktan ödün vermemelerini sağladık. Ekoseli gömleklerimiz ile şıklık ve günlük hayatta ihtiyaç duyulan rahatlık ve fonksiyonellik arasındaki mükemmel dengeyi kurduk.

Yeni sezonun erkek gömlekleriyle nerede olursanız olun, şıklığınızla kalabalıkların arasından sıyrılacak ve fark edileceksiniz.

yeni sezon erkek gömlekleri
Yeni Sezon Erkek Gömlekleri

Gömlek Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru gömlek seçimi, şık bir görünüm yanında, gün içerisinde rahat edebilmek için de çok önemlidir. Hatalı yapılan gömlek seçimleri sadece şık görünümünüzü zedelemekle kalmaz, aynı zamanda gün içerisinde hareketlerinizin kısıtlanmasına da sebep olabilir. Bundan dolayı gömlek seçimi önemli bir konudur ve dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır.

  • Kumaş, her kıyafette olduğu gibi gömlekte de en önemli detaydır. Hava alan, gün içerisinde sizi rahatsız etmeyecek, ipek oranı yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen gömlekleri tercih edin.
  • Gömleği ne amaçla kullanmak istediğinize karar verin. Günlük kullanıma, casual kullanıma uygun tasarlanan gömlekler resmi kullanımlar için uygun değildir. Özellikle kravat ile kullanacağınız gömleklerde bu çok önemlidir.
  • Vücut tipinize uygun kravat ve gömlek kullanmak şıklığınıza şıklık katacaktır. Yaka bölümü çok geniş olan gömleklerde ince kravat kullanımı gözü rahatsız edecektir. Yaka bölümü dar olan bir gömlekte geniş kravat kullanmakta öyle.
  • Gömleğin üzerinize oturması da elbette en önemli noktalardandır. Gömleğin kol boyu, yaka genişliğine özel bir özen gösterilmesi gerekmektedir.
  • Vücut tipine uygun kesilmiş gömleklere yönelinmelidir. Zayıf ve atletik vücut yapıya sahip erkeklerin fit kesim gömleklere yönelmesi doğruyken, daha geniş yapılı kişilerin regular kesim gömlekler giymeleri şıklıklarına şıklık katacaktır.
  • Özellikle yapılı vücuda sahip kişilerin gömlek seçerken kollara dikkat etmeleri, sadece şıklıkları açısından değil, rahat hareket edebilmeleri açısından çok önemlidir.
  • İş ve resmi ortamlarda giyilecek gömleklerin düz olması, çizgili veya desenli olmaması gerekmektedir.
ds damat yeni sezon erkek gömlekleri 1

Yeni Sezon Gömlek Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

Yeni sezonda D’S Damat erkek gömleklerinde düğmeleri birer aksesuar olmaktan çıkıp, gömlek tasarımının ve kesiminin bir parçası haline gelmekte. Seçilen desenlerin detaylı ancak bir yandan gözü almaması, gözlerin gömlekten, gömleği giyen kişiye kaymasına yardımcı oluyor ve ilginin kişi üzerinde kalmasını sağlamakta.

Sırt kesim tasarımlarının yenilenmesiyle, özellikle fit kesim gömlekler vücudu daha iyi sararak, şıklığın yanında atletik bir imaj yaratılmasına yardımcı olmakta. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de şık bir detay olan, zamansız bir tasarım olan oval manşetler ile hem resmi hem de casual gömleklerde modern tasarım anlayışının yanına klasikleşmiş değerler de eklenmiştir.

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et