Tüm Saç Renkleri

Erkeklerde Sakal Çıkmasını Sağlamak

Erkeklerde sakal çıkmama durumna Köse olmak denir. Köse olmak her erkek için fiziksel görünümde biraz da olsa bir dezavantajdır. Zira zaman zaman sakal bırakmak isteyebilirsiniz, kirli sakallı bir şekilde farklı tarzlar denemek isteyebilirsiniz.

erkeklerde sakal çıkmasını sağlamak 1

Erkeklerde sakal çıkmamasının dezavantajları;

Çocuk gibi görünürsünüz, özellikle kızlar için.

Sakallarınız biraz uzadığında paspal bir görünümünüz olur.

Kirli sakal bırakamazsınız.

Sakallarınızı uzatamazsınız.

Belli bir süre sonra sürekli traş olmak zorunda kalırsınız. Çünkü köse olmak sakalın sadece yüzün bazı bölgelerinde çıkması bazı bölgelerinde hiç çıkmamasını ifade eder.

Sakal Çıkması için Uygulanan Yöntemler

Minoxidil ve Biotin ile ilgili konularımızı okuduğunuzda ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Biotin ve B7 vitaminleri ‘de yine saş, kıl ve kaş ile ilgili zayıflık, dökülme gibi sorunları olanların kullandıkları vitaminlerdir.

erkeklerde sakal çıkmasını sağlamak 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et