Tüm Saç Renkleri

Özel Dikim Gömlek İle Normal Gömleğin Farkları

Gömlek, en çok tercih edilen giyim çeşitlerinden biridir. Spor, klasik olmak üzere pek çok farklı gömlek modelleri bulunur. İş hayatından özel davetlere kadar artık pek çok resmi yerlerde gömlek tercih edilir. Yalnızca resmi yerlerle sınırlı kalmayarak, şık olmak isteyenlerin gündelik hayatta bile bu tarz giydiklerine şahit olabiliyoruz.

Son dönemde daha da yaygınlaşmaya başlayan özel dikim gömlekler, normal gömlekleri sollamış durumda. Normal gömleklerde birçok olumsuz durum yaşanma ihtimali varken, özel dikim gömleklerde bunların olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü normal gömleğe oranla, kişiye özel dikim yapılır. Böylelikle kişinin alınan ölçüleri ile hazırlanan gömlek, vücudunuza birebir uyum sağlar. Normal gömleklerde yakışmama, vücuda dar, bol gelmesi, yaka bölümlerinin kötü tasarlanması, potluk olan kollar gibi pek çok olumsuz durumlar yaşanabilir. Fakat özel dikim gömlek için aynı şeyleri söylememiz mümkün değildir.

Özel Dikim Gömlek Avantajları

Normal gömleğe oranla özel dikim gömlek, sizi daha da şık ve kaliteli yapacaktır. Çünkü özel dikim gömleklerde, en çok beğendiğiniz tasarımlar hazırlanır. Tasarım süreci bittikten sonra, sonuçtan fazlasıyla memnun kalırsınız. Çünkü kimse de olmayıp sadece sizde tasarlanmış olan bir kıyafet olacaktır. Farklı olmayı sevenler için özel dikim her zaman tercih sebebi olmuştur. Lakin özel dikim tasarımlarına başvurulurken de, terzi seçimine dikkat edilmelidir. İşinde iyi olan profesyonel bir terzi, hayal dünyanızda yarattığınız tasarımın birebir kopyasını önünüze serecektir. Sonuç olarak ortaya çıkacak bu tablodan memnun kalmanızı sağlayacaktır.

özel dikim gömlek i̇le normal gömleğin farkları 1

Özel dikim hizmetlerine başvurduğunuz zaman, ölçüleriniz alınacak ve isteklerinizi söyleyebileceksiniz. Ismarlama gömlek ile artık kaliteli görünümlere kavuşmanız mümkün olmaya başlayacaktır. Normal gömleklerde karşılaşabileceğiniz üretim hataları, ürünün geç gelmesi, üzerinize tam oturmaması gibi durumlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

özel dikim gömlek i̇le normal gömleğin farkları 2

Neden Özel Dikim Gömlek?

Ismarlama gömlek, normal gömleklere oranla daha kalitelidir. Çünkü tasarımlarında kaliteli kumaş seçimleri yapılır. Hiçbir şekilde üretim hatasına yer verilmeden, ortaya harika bir  gömlek tasarımı çıkartılmış olunur. Piyasada aynı tür modellerden çok fazla sıkılmış olanlarında, yeniliğe adım atmalarını sağlar. Böylece farkındalık yaratmanız konusunda özel dikim smokin, gömlek, takım elbiselere başvurmalısınız.

özel dikim gömlek i̇le normal gömleğin farkları 3

Gömleğin üzerinde de hoş bir duruş sergilemesi adına milimetric profesyonel terzilerinden, özel dikim cekettasarım hizmetlerini alabilirsiniz.

1 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et