Tüm Saç Renkleri

Şeyma Subaşı ve İlham Aldığı 2 Stil-İkonu

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı instagram’da özellikle genç kızların yakından takip ettiği bir fenomen. Güzel giyinişi ile  ve sürekli seyahat etmesi ile  dikkatleri üzerime çeken Şeyma Subaşı’nın İnstagram’da 2.4milyon kadar takipçisi bulunmakta.

Birkaç yıl öncesine kadar klasik ve feminen tarzda giyinen Şeyma Subaşı geçirdiği stil evrimi sonrası giyinişiyle kendinden söz ettirmeye başladı. Gösterişi seven ve daha çok fiziğini öne çıkaran kıyafetler tercih eden Şeyma Subaşının tarzından etkilendiği birileri var mıdır dersiniz? Tabii ki onunda ilham kaynakları var.

Şeyma Subaşının tarzından en çok etkilendiği kişi Rus bir milyarderin eşi olan Lena Perminova olduğu düşünülüyor. Lena Perminova, 26 yaşında son derece güzel ve fit bir kadın. Şeyma Subaşı’nın giyinişinden, saç modeline ve fotoğraf pozlarına kadar bir çok noktada Lena Perminova’dan etkilendiği düşünülüyor.

Lena Perminova harici cemiyet ortamlarında Brezilyalı Gelin olarak bilinen Martha Graeff’te tarzıyla Şeyma Subaşı’ya ilham veren ve Şeyma Hanım’ın da yakından takip ettiği bir stil-ikonu. Bunların dışında bonus olarak söyleyebileceğimiz bir isim var ki, bazı mecralarda Şeyma’nın direk o kişiyi taklit ettiği bile düşünülmekte. Kim derseniz, o kişi ünlü manken Hailey Baldwin. Pozların benzerliği, kıyafetler, tercih edilen ruj bile bazen birebir aynıyken böyle haberlerin çıkması gayet doğal. Fotoğrafları inceledikten sonra gerisine siz karar verin: Taklit mi? İlham mı?

Şeyma Şubaşı

Lena Perminova

Martha Graeff

Hailey Baldwin

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et