implant
Tüm Saç Renkleri

Bade İşçil Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’de gerçek sarışın olan kadınlardan birisi olan Bade’nin dolaş saç reni koyu küllü sarıdır. Kendisi ise saçlarını her zaman aynı renge yani Loreal Sarı Küllü 9,1 saç boyası ile elde edebileceğiniz açık küllü sarı saç boyası ile boyamaktadır. Ten rengi açık bronz ( yaptığı makyaj ve bronz kalması sevmesi nedeni ile ) olup gözleri de turkuaz yeşilidir.

Loreal 9.1 Açık küllü sarı saç rengi ile bu saç rengini elde etmek oldukça kolay, tabii kendisi doğal bir sarışın olduğu için daha kolay bu saç renklerine ulaşmakta.

Aşırı derede zayıf olan Bade’nin sıfır beden giydiğini biliyoruz. ASlında aşağıdaki kusursuz makyajı ile 35 yaşında olan Bede burada 25 yaşında gibi görünmekte.

Ancak makyajsız bu halinde ise en az 40 yaşında göründüğünü söyleyebiliriz. Küllü sarı saç rengi burada çok daha güzel görünüyor gibi.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Bade İşçil Küllü sarı uzun saç rengi […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et