Tüm Saç Renkleri

Esra Bilgiç saç rengi ve Modelleri

1992 Doğumlu ( 26 yaşında ) Olan Esra bilgiç 2019 yılı itibarı ile en çok izlenen Türk dizisi Diriliş Ertuğrul’da Halime Hatun rolünü oynamaktadır ve popülerliliğini bu dizi ile sağladığı söylenebilir. Hacattepe ve Bilkent Üniversitelerinden mezun olan Esra aynı zamanda Modellikte yapmaktadır. Boyu 1.76 olan Esra Bilgiç ‘in instagram‘da 1 milyon takipçisi vardır.

Beşiktaşlı Futbolcu Gökhan Töre ile evlenen Esra Bilgiç Londra Kraliyet Sanat Akademisi’nden bu sene ( 2019 ) kabul aldı. Eğitim için Londra’ya gidecek olan Esra Bilgiç Töre’nin Stil, makyaj ve saç modellerini sizlere aktaracağız.

Uzun boylu, beyaz tenli, kalın kaşlı olan Esra tipik bir Türk kadını standartlarında fiziksel özelliklere sahiptir. Kalın kaşları ile son derece doğal görünen Esra Bilgiç’in kaş ve kirpiklerinin son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Burun estetiği olduğu açıkça belli olan Esra’nın aynı zamanda dudaklarında da botox olduğunu düşünüyorum zira gerçekten dudakları mükemmel. Bunun dışında iri gözleri göz rengi kahverengi olsa bile çok güzel görünmektedir.

Saç Rengi

Esra bilgiç’in saç rengi Siyah ancak Saç boyası olarak 2.0 dediğimiz daha soğuk bir siyah. Bu saç rengi garnier 2.0, Loreal’da soğuk kahve 4.15 olarak bulabilirsiniz.

esra bilgiç saç rengi ve modelleri 1

Saç Modelleri

Esra bilgiç saç modeli olarak neredeyse hiç bir tarz ya da kesim kullanmıyor. Genellikle saçlarında fön var. Ve bazen kıvırcık yapıp fotoğraflarını çekiyor. Çoğu zaman saçlarını iki yana ayırıp ya topluyor ya da uzun bırakıyor.

esra bilgiç saç rengi ve modelleri 2
esra bilgiç saç rengi ve modelleri 3
esra bilgiç saç rengi ve modelleri 4
esra bilgiç saç rengi ve modelleri 5
esra bilgiç saç rengi ve modelleri 6

Makyajı

Esra Bilgiç’in dizi seti için kendisine yapılan makyaj tekniğini burada görebilirsiniz. Makyaj Uzmanı Hamiyet Akpınar

https://www.youtube.com/watch?v=9H6Fu-QkGL4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et