Tüm Saç Renkleri

Gülbin Tosun Saç Rengi ve Modelleri

Senelerdir haber kanallarında ve Fox tv’de haber spikerliği yapan ekranlarda kendisini donuk ve sevimsiz gördüğüm kadınlardan birisi olan Gülbin tosun giyim tarzı olarak da genelde başarısızdır. Hep bedeninden iki beden büyük ceket giymesini anlayamamışımdır mesela.

40’lı yaşlarında olan Gülbin Tosun’un doğal saç rengi kahverengi, Buğday ten rengine sahip olan Gülbin Tosun’un cilt alt tonu ise sıcak. Genellikle kestan, çikolata kahverengi gibi saç renklerini tercih eden Gülbin Tosun Kahverengi tonlarda ve kızıl kahve saç renklerinin tercih etmekte.

gülbin tosun saç rengi ve modelleri 1
gülbin tosun saç rengi ve modelleri 2

Orta uzunlukta saç kesimi tercih eden Gülbin Tosun genellikle televizyon ekranlarına fönlü ve düz saçlar ile çıkmakta. Uzun, oval ve toplu bir yüze sahip olan Gülbin’e bu saç modelinin pek yakışmadığını da söyleyebiliriz.

gülbin tosun saç rengi ve modelleri 3
gülbin tosun saç rengi ve modelleri 4

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et