Tüm Saç Renkleri

Buse İskenderoğlu Saç Rengi ve Modelleri

Miss turkey 2016 birincisi olan Buse İskenderoğlu Dizi oyunculuğu ile tv’larda yer alamasa’da Show Tv’de yayınlanan bir show programının sunuculuğunu yapmakta. Türkiye güzeli olacak kadar güzel mi tartışılır ama fiziğinin ve yüz simetriğinin son derece kusursuz olduğunu da söylemek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Doğal saç rengi son derece güzel koyu kumral olan Buse’in saç uçlarında ışıltılar ekleyip daha sıcak tonlarda göründüğünü görebiliyoruz. Koyu buğday tenli olan Buse’nin cilt alt tonu’nun notr olduğunu söyleyelim.

buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 1

Karamel tonlardaki ışıltısını ombre fırçası ile siz de evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Kuaförler genellikle brushlight dediğimi yöntem ile bunu uyguluyorlar. Özellikle 20-30 yaş arasındaki genç kadınların 2019 yılında sıklıkla uyguladığı bir saç rengi uygulaması.

buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 2
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 3
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 4
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 5
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 6
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 7
buse i̇skenderoğlu saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et