Tüm Saç Renkleri

Buket Aydın Saç Rengi ve Modelleri

Son günlerde özellikle Ekrem İmamoğlu ile yaptığı seçim programında -ki tavırları ile oldukça eleştiri alan Buket Aydın Televizyon ekranlarındaki sunuculuk performansı ile tanınmaktadır. 1985 Bursa doğumlu olan 34 yaşındaki Buket Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur.

Buket Aydın uzun ve geniş bir alna sahip ve yine simetrik açıdan uzun bir yüze sahiptir. 1.70 boyunda olan ve uzun diyebileceğimiz Buket Aydın burun, dudaklar ve kaş şekli ile de oldukça uyumlu güzel bit yüzü vardır. Bu arada alının genişliği ile ilgili hakarete varan alaycı eleştirileri kınadığımızı belirtmek isteriz.

buket aydın saç rengi ve modelleri 1

Saç Rengi

Buket’in doğal saç rengi koyu kahverengi olup genellikle doğal saç rengini kullanmayı tercih etmektedir. Ancak aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi saç rengini 2-3 ton açıp saçlarının uçlarını da karamel tonlarda yani saç boyası olarak bal saç rengini kullandığını söyleyebilir. Bu saç rengini elde etmek yada sizde saç uçlarınızda balyaj ile ışıltı ekleyebilirsiniz.

Palette 9-50 Altın Parıltılı Bal
Loreal Paris 7304 Bal Karamel
Sea Color 8.35 Bal karamel

buket aydın saç rengi ve modelleri 2
buket aydın saç rengi ve modelleri 3
buket aydın saç rengi ve modelleri 4

Saç Modelleri

buket aydın saç rengi ve modelleri 5

Bu saç renginde çikolata kahverengi saç rengini görüyorsunuz ki bu saç rengi ona kesinlikle çok yakışmaktadır.
Garnier Olia 4.15 Buzlu Çikolata

buket aydın saç rengi ve modelleri 6
buket aydın saç rengi ve modelleri 7

Bu saç rengi ise karamel kahverengi saç rengidir. Saç kesimi olarak her zaman uzun saçları ve saç uçlarında hafif doğal görünümlü dalgalar kullanmayı seviyor.

buket aydın saç rengi ve modelleri 8
buket aydın saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et