Tüm Saç Renkleri

Beyazlar Nasıl Yıkanır?

Her şeyle kombinlenebilen bir renk olduğu için sıklıkla “Beyazlar nasıl yıkanır?” sorusunu duyarız. Bunun sebebi, ne giysem diye düşünüldüğü zaman beyaz parçalarla kombinler yapılarak hızlı bir şekilde dışarıya çıkılabilir, arkadaşlarla buluşmaya ve işe geç kalınmaz.

Beyaz renkli parçalar her zaman kullanılabilen kolay parçalar olsa da elbette beyaz kıyafetlerin de çeşitli sıkıntıları vardır. Bu sıkıntılardan bir tane çok çabuk kirlenmeleri, kiri belli etmeleri ve yıkadıkça renklerinde solma, renklerinde değişmeler yaşanır. Bu sebeple beyaz kıyafetleri yıkamak diğer renkleri yıkamak gibi basit bir işlem olarak görülmemektir.

beyazlar nasıl yıkanır?

Beyazları yıkarken mutlaka beyaz kıyafetleri yıkamak için özel olarak üretilen deterjanlardan almalı ve kullanımına uygun bir şekilde kullanarak beyaz rengin ilk gün ki gibi canlı bir renge sahip olması sağlanır. Bu yazımızda sizlerle beyaz renkli kıyafetlere yapışmış ve çıkmamakta inat eden kirleri çıkartmak için neler yapmanız gerektiğinden ve hangi deterjanları, yumuşatıcıları kullanmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Beyazlardan İnatçı Kirler Nasıl Çıkartılır?

Kombinlemesinin kolay oluşu ve her insana yakışmasından dolayı beyaz kıyafetler bu zamana kadar hepimiz için kıyafetlerimizde severek giydiğimiz bir renk olmakta. Beyaz kıyafetleri ne kadar çok sevsek de beyaz renk, en ufak bir kiri ve lekeyi anında belli etmesinden dolayı ve yıkadıkça beyaz rengin eskisi kadar canlı olmaması, soluk bir renge sahip olmasından dolayı çekinerek giyilen bir renk olarak hafızalarımızda yer etmektedir.

Bir aksilik sonucu inatçı kirler yerleştiyse ve beyazlar nasıl yıkanır bilmiyorsanız önerilerimize bir göz atın.

Öncelikle beyaz renkli kıyafetlerinizi hiçbir zaman diğer renkli kıyafetlerle yıkamamalı mutlaka ayrı olarak diğer beyaz renkli kıyafetlerle yıkamalısınız.

Beyaz renkli kıyafetlerinizi eğer kumaş yapısı uygunsa, renkli olarak tabir ettiğimiz kıyafetlerden daha yüksek ısı derecelerinde yıkama imkanınız bulunuyor. Yine de eğer beyaz olarak iç çamaşırları ve çoraplarınızı yıkamıyorsanız 50 derecenin üstüne çıkmanız tavsiye edilmez.

Hangi Deterjan – Yumuşatıcı ve Ürünler Kullanılmalı?

Beyazlarınızı yıkarken deterjan markalarının beyazlar için özel olarak çıkartmış olduğu ürünleri kullanmaya özen göstermeniz durumunda beyaz kıyafetlerinizin renginin her zaman ilk aldığınız gün ki gibi beyaz kaldığını göreceksiniz. En temiz şekilde beyazlar nasıl yıkanır bunun için sizlere Ariel markasının Oxi gücü etkili deterjanını ve Vanish Kosla Oxi Action Gold Beyazlar İçin Sıvı Leke Çıkarıcı ürününü önerebilirim.

Vanish markasının ürününü beyazlarınızı makineye atmadan önce lekeli bölgeye uygulayarak sonrasında makine atarsanız kirlerin yok olduğunu göreceksiniz.

Beyaz çamaşırlarınız için, kullanmayı sevdiğiniz herhangi bir yumuşatı kullanabilirsiniz. Bizlerin gönlünü kalıcı kokusuyla, çamaşırları yumuşacık yapmasıyla fetheden Bingo Soft Konsantre yumuşatıcılarını sizlere de önermeden geçemeyiz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et