Tüm Saç Renkleri

Başak Dizer Saç Rengi ve Modelleri

Başak Dizer Fransez ( Tatlıtuğ ) Kıvanç Tatlıtuğ ile evliliği ile tanınmaya başlansa’da aslında öncesinde çok başarılı bir moda stilisti olarak dünya çapında tanınmaktaydı.

Mimar Sinan Üniversitesi’nde lisans eğitimi gördükten sonra  instituto moda di burgo, central saint martins, icc gibi önemli moda okullarında mota tasarımı eğitimi almıştır. Ünlü Vogue dergisinde de severek takip ettiğim stil önerileri yayınlamaktadır kendisi. Kıvanç tatlıtuğ’dan 3 yaş büyük olmasına rağmen tarzı, cildinin sağlıklı olması, ince yapısı ile kesinlikle çok fit ve genç gösteren bir kadın Başak.

Doğal saç rengi olarak diplerinin orta kahverengi olduğunu söylemek mümkün. Kendisi saçlarını genellikle yine kahverengi tonlarında ve bazen de karamel ışıltılar kullanarak parlaklık vermeyi tercih ediyor.

başak dizer saç rengi ve modelleri 1

Başak Popülerleştikçe paylaşımlarını daha fazla görmeye başladığımızı söyleyebiliriz. Aynı zamanda Pantene Markasının cilt ürünlerinin de reklam yüzü olan Başak İnstagram adresinde ve Tv Reklamalarında bu ürünleri paylaşıyor.

başak dizer saç rengi ve modelleri 2

Başak Dizer’in ten rengi buğday ve cilt alt tonu soğuk olduğundan genellikle hafif karamel tonlar ile bu görünümü nortlemeye çalıştığını görebiliryoz.

başak dizer saç rengi ve modelleri 3

Başak Tatlıtuğ’u Hürriyet Cumartesi Moda yazıları ekinde de takip edebilirsiniz.

başak dizer saç rengi ve modelleri 4
başak dizer saç rengi ve modelleri 5
başak dizer saç rengi ve modelleri 6
başak dizer saç rengi ve modelleri 7
başak dizer saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et