Tüm Saç Renkleri

Jessica Alba’nın Yeni Saçları

Tüm dünyada kadınlara karamel saç rengini sevdiren en önemli kadın sanıyorum ki Jessica Alba’dır Esmer tenli doğal saç rengi koyu saç rengi olan Jesica Alba Karamel Ombre, bal köpüğü karamel saç rengini ve omre saç renklerini en güzel kullanan kadındır.

Jessica Alba koyu renk saçlarının rengini açmış ve bal rengine çevirip,sarı gölgeler attırmış. Jessica’nın saçlarının yeni hali sizce nasıl olmuş?

Bu yıl bal rengi saç çok popüler.Bal rengi saç örnekleri için buradan buyrun 🙂

2019’da Jesica Alba Saç Rengi

jessica alba'nın yeni saçları 1

2019 yılında da güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeyen Jessica alıştığımız karamel ombreli saç renklerini kullanmaya devam ediyor.

Bu arada Jessica Alba’nın gözlükleri 50’li yıllarda popüler olan Wayfarer gözlüklerden. Bu yaz tekrar ön planda olacak bu gözlükler.

Bu gözlükler bana çocukken taktığımız plastik güneş gözlüklerini anımsatıyor 🙂

İlgili Yazılar

2 yorum

zühre  -  23 Ocak 2010 / 19:30

olmamış sanki… görmem iyi oldu… bana kesinlikle fikir verdi…

Cevapla
Rumeysa nur  -  10 Eylül 2012 / 01:52

Eski saç rengi daha güzeldi. Gercekten hiç yakışmamış. Göz filminde cok güzel görünüyordu. Filmi bu gün izledim… Yani jessica alba’yı yeni tanıyorum… Bence harika bir kadın… Kusurlarından biri de yeni saçı oda eski saçı gibi olsa… Kadinna yaf yok<3

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et