Tüm Saç Renkleri

Ece Çeşmioğlu Saç Rengi ve Modelleri

Tutunamayanlar dizisinden önce pek fazla tanımadığımız bir kaç projede önemsiz rollerde ( Çocuklar duymasın – Başlangıç ) oynayan Ece Çeşmioğlu çok sevilen dizide baş rol alması ile birlikte bir anda ilgi odağı oldu. Şahsen çok başarılı bir oyunculuk çıkardığını ve başrolün üstünden rahatlıkla kalktığını düşünüyorum. Zira mimikleri, şeytani ama sevimli gülümsemesi, sevimliliği ve güzel olması ile kesinlikle izleyenlerde de sempati yarattı.

Ece Çeşminoğlu 1.63 boyunda ekranda daha uzun gösterdiğini düşünüyorum ama oldukça minyon zira kilosu da 49 kilo ağırlığında.

Beyaz ten rengi notr cilt alt tonu ile hem küllü tonların hem de sıcak tonların kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Zira Hürrem sultan Dizisinde altın bakır tonlarında çok güzel bir saç rengi vardı.

ece çeşmioğlu
Ece Çeşmioğlu

Kendi doğal saç rengi koyu sarı olan ancak Türkiye’de açık kahverengi – Küllü koyu soru tonlarında geçen 6.1 saç rengi tonlarında.

ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 4

Kendisi şu an kullandığı kıvırcık dalgalı ve küt kesimli saçları ile son derece güzel görünüyor. Üçgen bir yüz şekli olan ve çenesini küçük olduğundan en azından çenesine kadar uzanan dalgalı saçlar kendisine çok daha fazla yakışıyor.

Aynı dizide rol arkadaşı olan Yeliz Kuvancı’nın saç rengi ile ilgili detaylara ise bu konuda bakabilirsiniz.

ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 5

Aşağıda yeşil gözleri ve arkadan topladığı saçlarını önde bıraktığı dalgalı saçlarını görebilirsiniz.

Aşağıda doğal açık kahverengi saçlarının üzerine atılmış karamel kave saç rengi ile mükemmel bir ışıltı saç rengi elde edilmiş. Aşağıdaki konuda kahverengi saça yapabileceğiniz karamel ışıltılar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki saç rengini ise Loreal 603 Altın Karamel saç rengi ile elde etmeniz mümkün. Loreal’in kutu boyaları ve renklerini de aşağıdaki konuda görebilirsiniz.

ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 6
@ececesmioglu
ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 7
ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 8
ece çeşmioğlu saç rengi ve modelleri 9

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et