Tüm Saç Renkleri

Şeyma Subaşı Saç Rengi ve Modelleri

Şımarıklığı, dudaklarındaki botoks ve sarışınlığı ile hatırlanan Şeyma Subaşı’nın doğal rengi de sarı. Koyu sarı 7.0 ile 8/0 tonlarında olan Şeyma’nın diplerinden doğal olarak koyu saçlar çıkmakta.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 1

Kendisi boya olarak Loreal’in Sarı Küllü 9,1 ve açık sarı 9 Numara saç boyasını kullanıyor. Bu saç rengini bu iki saç boyasını karıştırarak elde edebilirsiniz. Tabii saçlarınızın sarı olduğunu varsayıyorum. Koyu ise öncelikle şurada‘ki gibi bir saç açma işlemi uygulamanız gerekiyor. Aynı durum tıpkı aşağıdaki fotoğrafta olduğu gibi saç dipleriniz geldiğin de dip boyası için de geçerli.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 2

Şeyma’nın alt tonu sıcak olduğu için ona karamel değil küllü tonlar, küllü sarı küllü karamel gibi saç renkleri daha çok yakışıyor. Şeymanın selfie çekerken ki yüz ifadesinin de çok yapay ve komik olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 3

Aşağıdaki saç rengi ise sarışın olan saçlarını uzun süre boyamadığı ve alttan kendi doğal saç rengi olan koyu sarı saç renginin çıkması ile birlikte görüyoruz.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 4
şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 5

Saç uçlarına saç tebeşiri / Pastel boya ile boyadığı ve iğrenç durduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 6
şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 7
şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 8
şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 9

Çok eski olmasa da annesinin fotoğrafına da benzetebileceğimiz saç renginde doğal ışıltılı çok güzel bir saç rengini görebiliriz.

şeyma subaşı saç rengi ve modelleri 10

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et