Tüm Saç Renkleri

Ecem Uzun Saç Rengi ve Modelleri

Ecem uzun gerçek bir sarışındır. Doğal saç rengi koyu sarı olup büyük bir ihtimalle küçükken saçları çok daha açık altın sarısı saç rengindeydi. Saç diplerine bakarsanız ne kadar güzel bir altın sarısı saç rengine sahip olduğunu görebilirsiniz.
Ecem uzun ‘un gerçek bir sarışın olduğundan kaşlarının da koyu sarı renkte olduğunu görebilirsiniz. Göz renginin koyu ela renkte olduğunu yeşil ve kahverengi arasında değiştiğini söylemek mümkün.

ecem uzun saç rengi ve modelleri 1

Ecem uzun oldukça minyon ve çok güzel bir kadındır boyu 1.60 olmasına rağmen gayet güzel bir fiziğe sahiptir. Ayrıca bu minyon özelliği sayesinde yaşından çok daha küçük göstermektedir. 1992 doğumlu Ecem Uzun 26 yaşındadır.

ecem uzun saç rengi ve modelleri 2
ecem uzun saç rengi ve modelleri 3
ecem uzun saç rengi ve modelleri 4

Bu fotoğrafta yeşil gözlerinin güzelliğini görebilirsiniz, doğal altın sarısı saç rengi de güneşte daha güzel parıldıyor gibi.

ecem uzun saç rengi ve modelleri 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et