Tüm Saç Renkleri

Genç Bir Yüze Sahip Olmak İçin Uzmanına Danışın

2003 yılından beri Bursa Nilüfer’de hizmet veren Dermaclinc genç bir yüze sahip olmak isteyenler haftanın 6 günü boyunca yüz gençleştirme hizmetleri veriyor. Bu hizmetler sayesinde yüzlerindeki yaşlanma belirtilerinden lekelerden kolay bir şekilde kurtulabiliyorlar. Yüz gençleştirme uygulamalar klinikte bulunan steril alanlarda gerçekleştiriliyor. Yüz gençleştirme konusunda uzman olan ekip öncelikle kişileri yapılacak uygulamalar konusunda bilgilendirerek işlem aşamasına geçiyorlar.

Yüzlerin Genç Görünümde Kalması İçin Yapılan Uygulamalar

genç bir yüze sahip olmak i̇çin uzmanına danışın 1
Görsel Kaynak: dermaclinic.com.tr

Kadınlar yaşlanmayı kabul etmediklerinde yüzlerinde meydana gelen etkileri yok etmek istiyorlar. Klinik Bursa ve çevre illerden gelen kişilerin yaşlanma etkilerinden kurtulmaları için teknolojik cihaz ve uygulama malzemeleriyle hizmet veriyor. Bursa Botoks uygulamaları için en çok önerilen Cilt Doktoru Bursa Fatma Özel, Dermaclinic sizlere botoks, ameliyatsız yüz germe, dudak dolgusu v.b. işlemler için önerebileceğimiz en iyi yerlerden biridir.

Kliniğin steril ortamlarında uzman kişiler tarafından yapılan yüz gençleştirme uygulamaları arasında şunlar yer alıyor;

  • Dolgu
  • Hi fu Focus ultrason
  • Botoks
  • Pdo ipler
  • Fractional lazer
  • Fibrocell

Klinikte yapılan bu uygulamaların süreleri kişinin uygulamaya olan ihtiyacına göre belirleniyor. Bu sayede kişiler haftanın belirlenen günlerinde gelerek Bursa botoks gibi istedikleri uygulamayı yaptırabiliyorlar. Sonrasında belirlenen süre tamamlandığında da istedikleri yüz görüntüsüne sahip olabiliyorlar.

genç bir yüze sahip olmak i̇çin uzmanına danışın 2

Tüylerinden Kurtulmak İsteyenler İçin Lazer Epilasyonu

Klinik tarafından insanlara sunulan hizmetler arasında lazer epilasyon bulunuyor. Bu hizmet vücutlarının belirli bölgelerinde bulunan tüylerden rahatsız olanlar için veriliyor. Birkaç seans süren bu uygulama sayesinde tüyler tamamen yok edilerek kişilerin tüysüz bir cilde sahip olması sağlanıyor. Lazer epilasyon seanslarının süresi ise işlem yapılan vücut bölümüne göre farklılık gösteriyor. Örneğin yüz bölgesindeki kıllar için epilasyon yaptıranlar 1,5 ay seans alırken diğer bölgeler için yaptıranlar 3 aya kadar seans alabiliyorlar. Klinik tarafından lazer epilasyon öncesi kişinin gerekli kontrolleri yapılarak en uygun epilasyon yönteminin uygulamasına başlıyorlar.

Cilt bakımı Bursa alanında en başarılı Dermatologlar arasında yer alan Dr. Fatma Özel’in kendi kliniği olan DermaClinic’i yakından keşfederek lazer epilasyon, botoks, dudak dolgusu, ameliyatsız yüz germe gibi birçok uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vücudundaki Benlerden Rahatsız Olanlar İçin Ben Tedavisi

Dermaclinic cilt sağlığı hizmetleri arasında ben tedavisi bulunuyor. Bu tedavi vücudundaki benlerden rahatsız olanlar için veriliyor. Vücutta yer alan benler zararlı olmayan lekeler olarak biliniyorlar. Ancak bazı ben türlerinde ve genetik özelliklerin etkisiyle kanser yapma etkisi bulunuyor. Bunun farkında olan insanlar vücutlarında çok fazla ben olduğunda bunları aldırarak kanserden korunmak isteyebiliyorlar. Bu sebeple klinik lazer tekniği kullanarak insanların benlerinden kurtulmasını sağlıyor. Böylelikle kanser için önlem almış olabiliyorlar.

Kellik Sorunu Olanlar İçin Profesyonel Saç Ekimi Hizmeti

genç bir yüze sahip olmak i̇çin uzmanına danışın 3

Bursa’nın deneyimli dermatoloji kliniği kellik sorunu olanlar için profesyonel saç ekimi hizmeti veriyor. Klinik saç ekimini fue tekniğini kullanarak yapıyor. Böylelikle kellik sorunu olanlar saç ektirdikleri belli olmadan doğal görünümlü saçlarına kavuşuyorlar. Bu sayede kel olmaları sebebiyle yaşadıkları sorunlardan kurtuluyorlar.

Derma Clinic’in sunduğu tüm hizmetlere erişmek ve detayları incelemek için  https://www.dermaclinic.com.tr/ web adresini incelemenizi önermekteyiz.

Haftanın 6 Gününde Dermatoloji Hizmetleri

Nilüfer ilçesinde bulunan klinik pazar günü hariç haftanın 6 gününde de insanlar için dermatoloji hizmetleri veriyor. Randevu alınarak alınabilen bu hizmetlerde ayrıca klinik uygun fiyat uyguluyor. Böylelikle vücutlarında, yüzlerinde veya saçlarında sorunlar olanlar ya da memnun olmayanlar kliniğe giderek uygun tedaviyi gerçekleştirebiliyorlar.

3 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et