Tüm Saç Renkleri

Anneler Gününde Annelere En Güzel Hediye – Anıları Saklama Yöntemleri

Sesimize ses, canımıza nefestir o !! Sizlere benim yıllardır alternatif anneler günü hediye seçeneklerinde neler kullandığımı bu yazımda anlamaya çalışacağım. Unutmayın hatırlamak değil, her zaman yanında olduğumuzu bilmek annelere verilebilecek en güzel hediyedir.

Bizi bizden iyi tanır. Hangi havanın bizi üşüteceğini o bilir mesela ya da hangi yemeği neden yememiz gerektiğini. Sadece anne değildir o, aynı zamanda bir vitamin mineral uzmanı ?

anneler günü
Anneler Günü

Bazen biz bilmeyiz de kendimizi o hatırlatıverir. İçimiz onun da içidir sanki. Canımız mı sıkkın, o anlar; dertlenmiş miyiz bir şeye ona anlatmadan sıyrılamayız işin içinden. O dert mutlak anlatılacak ve o süper kahramanımız annemiz o derdin devasını muhakkak bulacak. Sadece anne değildir de o şifacıdır, hızır acildir.

 Unuttuğumuz nice anı onun belleğinde taze tazedir. dizimizdeki yara izi kaç yaşında nerde nasıl oldu tüm tazeliğiyle  hatırındadır mesela. Kendisi yürüyen koca bir bellektir.

Hayatı onunla adımlayarak öğreniriz. Bilgi membaımız hayattaki ilk öğretmenimizdir o. Hayattaki izlerimizi, onunla adım adım öğrendiğimiz yolu, ondan edindiklerimizi, onunla geçen keyifli zamanların görüntüsünü ona da göstermeye ne dersiniz?

Anneler Günü İçin En İyi Hediyeler – Hatıraları Saklama Alternarifleri

anneler gününde annelere en güzel hediye - anıları saklama yöntemleri 1
Kaynak: https://www.sosyopix.com/30-30-kanvas-tablo 

Kanvas tablolar ekonomik hazıra paketleri arayanlar için ideal olabilir. Sosyopix gibi hediye ürünleri satan hazır paketlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğrafları hazırlayın, internetten gönderin hazır şekilde istediğiniz adrese gönderilsin.

Anneler günü için Yılın Her günü kontrol edeceği bir takvim Hazırla!!

anneler gününde annelere en güzel hediye - anıları saklama yöntemleri 2

Takvimi kim sevmez ki. Kişiye özel olarak hazırlanan takvim tasarımları belki de en güzel hediyedir. Anneniz ile ilgili anılarınız ve fotoğraflarınızın da yer aldığı böyle bir hediye seçeneği güzel bir alternatif olabilir.

Birbirinden Farklı Onlarca Magnet Hazırla

Bazen en kolay olanlar en çok istenenler olabilir. Magnet deyip geçmeyin hazırlayacağınız birbirinden farklı magnet ile annenizi şaşırtın. Tabii bu hediyeler ile birlikte işe yarar bir mutfak araçları da iyi bir alternatif olabilir. Bu mutfak araçlarında belki de magneti ekleyecek bir yer bile bulabilirsiniz.

anneler gününde annelere en güzel hediye - anıları saklama yöntemleri 3
anneler gününde annelere en güzel hediye - anıları saklama yöntemleri 5

Sosyopix hediye seçimi için iyi bir alternatif olabilir. Şahsi kullanıcı yorumumu merak ediyorsanız iki kere bu siteyi kullandığımı belirtmeliyim. Birisinde 1 yaş bebek kutlaması için hazırladığım fotoğraflar ile albüm ikincisinde ise geçen sene Anneler günü için anneme poster hazırlamıştım. Hem kolay hem de uygun fiyatlı bir alternatif arayanlar için..

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et