Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Sarı Saç Renkleri ve Saç Boya Numaraları

Sarı saç boyaları, sarı saçlar için saç renkleri ve karıştırarak elde edebileceğiniz sarı saç tonlarını bu konuda sizlere ayrıntılı bir şekilde açıklayacağım.

Günümüzde farklı saç boyalarının klasik sarı saç renklerini kolaylıkla evde boyayarak elde edebileceğiniz saç boyaları ve saç açıcıları paketleri bulunmaktadır.

Köpek Dünyası

Koyudan ( boyanmış siyah yada kahverengi saçı ) sarı saç rengine çevirmek için evde saçlarınızı nasıl boyayabileceğiniz aşağıda yer alan konuda anlattık.

Bu konuda sizlere; sarışın olmak için hangi saç rengi tonlarını kullanabileceğinizi teninize en çok hangi sarı saç renginin yakışacağını bu saç renklerinin saç boya numaralarını tonlarının adını paylaşacağım

Altın sarı, bal köpüğü, platin, civciv sarısı, küllü sarı, dore sarı gibi farklı pek çok sarı renk kombinasyonu mümkün. Özellikle ombre olarak saç uçarımızda kullandığımız sarı saç boyaları koyu saçlı bayanlar için açılmadan renginin tutturulması kısa süre içinde mümkün değil. Karamel  ve sarı renk karışımlarında olduğu farklı sarı renk tonlarını sizler için derledim. Hepsi 2016 yılı için en son paylaşılan ve en populer, beğenilen fotoğraflar.

Sarı saç rengi tonu
Yasemin Kay Allen ‘in altın sarısı açık küllü saç rengi son derece doğal
ombre-bl1
ombre-bl2
ombre-bl3
ombre-bl4
ombre-bl6
ombre-bl7
ombre-bl9
ombre-bl10
ombre-bl11
ombre-bl12
ombre-bl13
ombre-bl14
ombre-bl15
ombre-bl16
ombre-bl17
ombre-bl18
ombre-bl19
ombre-bl20

Yazar Hakkında
Toplam 5634 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Kumral’dan Doğal Sarıya Geçiş (Altın Işıltılı)
Bakır Karamel Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Çerçeve Ombre Modelleri- (sombre)
Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara