Tüm Saç Renkleri

Yasemin Kay Allen Saç Rengi ve Modelleri

Yasemin Kay Allen hepimizin bildiği gibi Suna Yıldızoğlu’nun yine onun gibi sarışın ve güzel kızıdır. Suna Yıldızoğlu da aslen İngiliz asıllıdır Türk sinema ve dizi oyuncusu 1974’te Türkiye yerleşir. Yasemin Kay Allen tıpkı annesi Suna Yıldızoğlu gibi Birleşik Krallık vatandaşıdır ve babası da İngiliz vatandaşıdır. Yasemin aslen İngiltere’de büyümüş olsa da sonrasında Türkiye’ye yerleşmiş ve pek çok dizi ve Türk filminde y.er almıştır.

Annesine oldukça benzeyen Yasemin tıpkı onun gibi sarışın bir kadın. Açık buğday tenli olan ve cilt alt tonu notr olan Yasemin, doğal saç rengi olan 8.1 küllü açık sarı saçları ile gerçekten doğal ve çok güzel bir kadın. Duruşu ve zerafeti ile gerçek bir İngiliz asaletinin temsilcisi gibi.

yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 2

Aşağıdaki saç rengini tek bir saç boyası ile elde edemeyebilirsiniz. Wella Koleston Açık Altın Küllü Sarı 8/38 saç boyası ile birlikte Loreal’in 9 numaralı Sarı saç renklerini karıştırarak elde edebilirsiniz. Tek bir boya ile yine bu saç rengini Loreal’de elde etmek mümkün. Detaylı saç boyaları için Loreal’in saç boyası kataloğunu inceleyebilirsiniz.

yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 3
Resmi instagram sayfası: @yaseminkayallen
yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 4
yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 5
yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 6
yasemin kay allen saç rengi ve modelleri 7

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et