Tüm Saç Renkleri

Sinem Öztürk Saç Renkleri ve Modelleri

Evlendikten sonra Sinem Öztürk Uslu ( Uslu soy adını alan ) Arka sıradakiler adlı dizi ile tanıdığımız Sinem Öztürk evlendikten sonra çocukları ile daha sakin bir hayat yaşıyor. Huzur Sokağı dizisinden sonra Televizyon dizilerinde de göremediğimiz Sinem’in 2019 ‘da neredeyse hiç bir fotoğraf görüntüsünü bulamasak da en son çekilen fotoğraflarından saç renklerini konuyu güncelleyerek aktaracağız.

Son zamanlarda ise doğal kahverengi saç rengi ile karşımızda.

sinem öztürk saç renkleri ve modelleri 1
sinem öztürk saç renkleri ve modelleri 2

Televizyonlarda gördüğümüz yıllarda ( 2010- 2015 ) Genellikle sıcak tonlarda saç renklerini tercih eden oyuncu göz renkleriyle uyumlu tonları tercih ediyor. Bal köpüğü,kahverengi,karamel ve kızıl saç renkleriyle gördüğümüz oyuncu dalgalı modelleri daha çok tercih ediyor.

sinem-öztürk-kimdir-biyografisi

Kahve Karamel saç rengini sıklıkla kullanan oyuncunun bu saç rengini evde kendiniz de rahatlıkla elde edebilirsiniz.

sinem öztürk saç renkleri ve modelleri 3
sinem öztürk
qqqqqqq
img03221024x683
forumacilsinemozturk5
adszqo
43140
3_1820122459_35866
203506_86700842392_6630124_n
sinemozturk1
sinemozt

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et