Tüm Saç Renkleri

Irmak Atuk Saç Rengi ve Modelleri

Model olmadan önce basketbolcu olarak bilinen sonrasında da Tv programlarında görmeye başladığımız Irmak Atuk, uzun ince ve zarif fiziği ile tanınmaktadır. Irmak Atuk saç rengi olarak tamamen kendi doğal orta kahverengi saç rengini tercih etmiştir.

Cilt alt tonu Notr olan ve açık buğday ten rengine sahip olan Irmak, uzun düz kesimli ve tamamen doğal halde bırakılmış saçlar ile karşımıza çıkmakta.

irmak atuk saç rengi ve modelleri 1

Daha çok iranlı kadınlarda görmeye alışık olduğumuz kaş yapısının çok da doğal görünmediğini söyleyebileceğim Irmak saç uçlarını sombre saç uygulaması ile hafif tonlarda açarak daha sıcak bir renk tonunu kullanmayı sevmiş gibi görünüyor.

irmak atuk saç rengi
Irmak Atuk Saç Rengi
irmak atuk saç rengi ve modelleri 2

2012 Türkiye best model’de 2. olduğunu belirtmekte yarar var. İnstagram’da ise 100k takipçisi olduğunu da belirtelim. @irmakatuk

irmak atuk saç rengi ve modelleri 3
irmak atuk saç rengi ve modelleri 4
irmak atuk saç rengi ve modelleri 5
irmak atuk saç rengi ve modelleri 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et