Tüm Saç Renkleri

Ebru Şahin Saç Rengi ve Modelleri

1992 Antalya Manavgat doğumlu olan ve sporcu bir geçmişten gelen ( Judo’da önemli başarılar ve madalyalar almıştır ) Ancak güzelliği ve dizi oyunculuğundaki başarısı ile tanınan genç bir kadın Ebru şahin.

Ebru Şahin’nin çok gür, kalın telli, oldukça sık ve güzel saçları olduğunu belirtelim. Beyaz tenli olan ve soğuk cilt alt tonu olan Ebru Şahin’nin kendi doğal saç rengi orta kahverengi ve kendisi de hala ( beyazları da çıkmadığı için ) Bu saç rengini kullanmakta.

ebru şahin saç rengi ve modelleri 1

Uzun boylu sayılabilecek Ebru 1.70 boyundadır. Güzel ince ve atletik bir vücudu var. Klasik Türk kadını gibi kahverengi saçlı, kahverengi gözlü, kalın kahverengi kaşlar vardır.

ebru şahin saç rengi ve modelleri 2

Kendi doğal saç rengi olan sütlü çikolata kahverengi saçları uzun dalgalı saçları ile son derece güzel bir kadın olduğunu söylemek yerinde olur.

ebru şahin saç rengi ve modelleri 3
ebru şahin saç rengi ve modelleri 4
ebru şahin saç rengi ve modelleri 5
ebru şahin saç rengi ve modelleri 6
ebru şahin saç rengi ve modelleri 7
ebru şahin saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et