Tüm Saç Renkleri

Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?

Dünya’da profesyonel kuaförlerin ve saç boya uzmanları #haircolorist Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası markalarında bir liste hazırladılar. Bu listeye göre aşağıda en çok kullanılan en pahalı ve en kaliteli saç boyalarını sizler için yayınladım.

Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları

– Davines Mask Saç boyası

– Artego Saç Boyası

– Wella saç boyası

-Loreal Hair Chalk Saç Boyası

-Natulika Saç Boyası

– Aveda Saç Boyası

Ünlülerin Küaförlerinin Kullandığı Saç Boyası Markaları

Bayanlar için saç renkleri her zaman önemli olmuştur. Birçok kadın ise yılda en az 2 sefer saç rengini değiştirip, ideal rengini arıyor. Bunun içinde sürekli sezon trendlerini, o yıl hangi renk modaysa o saç rengine boyatmayı düşünürüz. Ünlü simalar da her zaman ilham kaynağımız olmuştur. Biz kadınlar ünlülerin saç renklerini, saç modelleri ve kıyafetlerini örnek alırız. Hangi marka saç boyası kullandıklarını takip ederiz. Yani ünlülerin kıyafetleri kadar kullandığı saç boyası markaları da ilgi çekici bir konu olmuştur. Siz de ünlerin kullandığı saç boyası markalarını inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz.

 davines saç boya markası
Davines Saç Boya Markası

Davines Markası 

Özellikle Davines Finest Pigments Yarı Kalıcı Saç Boyası özellikle sürekli boyanan ve farklı saç renklerini sürekli deneyen kadınlar için geliştirilen son derece etkili ve başarılı bir saç boyası. Dünya çapında başarılı olan saç boyası daha çok profesyonel kullanım için. Google Alışveriş sayfasından ürünleri inceleyebilirsiniz.

ünlülerin kullandığı saç boyası artego saç boya markası
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Artego Saç Boya Markası

Artego Markası

Türkiye’de de satışı bulunan Artego saç boyası krem saç boyaları içerisinde yurt dışında oldukça popüler olan bir saç boya markası. Özellikle Rusya’da çok popüler bir marka.

natulika saç boya markası
Natulika Saç Boya Markası

Natulika Markası

Doğal içeriği ile son yılların en güçlü saç boya markalarından olan Natulika bitkisel içerikli ve amonyaksız bir saç ürünü sunuyor. Özellikle saçları yıpratmaması nedeni ile üst seviyede kullanıcı memnuniyeti sunan bir saç boyası. Google alışveriş sayfasından saç boya renklerine de ulaşmanız mümkün.

loreal chalk saç boya markası
Loreal Chalk Saç Boya Markası

Loreal Hair Chalk Markası

Loreal’in her saç boyasını hayranlıkla kullanan biri olarak Loreal Hair Chalk serisinin özellikle ünlülerin kuaförleri geçici olarak saç tebeşiri misali saçlarda kullanılan bir boya olduğunu söyleyebilirim.

wella saç boya markası
Wella Saç Boya Markası

Wella Markası

Dünyada kuaförler tarafından kullanılan en önemli saç boya markasının Wella profesyonel ürünlerine ait olduğunu söyleyebiliriz. Bizim de cila yaparken anlattığımız gibi en kaliteli ve iyi sonuçları bu saç boya markasının ürünleri ile alabilirsiniz. Evde boyamak için koleston saç boya katoloğuna da göz atabilirsiniz.

aveda saç boya markası
Aveda Saç Boya Markası

Aveda Markası

Birçok kuaförün özellikle de ünlülerin saç boyalarını yapan uzman kuaförler bu Aveda markasıyla çalışmaktadır. Aveda markası doğal içeriğiyle daha parlak,daha hacimli ve daha canlı saçlar sunmayı garanti ediyor.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

1 Yorum

Aveda marka saç boyasını biz alabiliyor muyuz?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et