Tüm Saç Renkleri

Silver Şampuan Nedir? Kullanıcı Yorumları

Silver Şampuanlar gümüş ya da mor şampuan adı ile de bilinmektedir. Bu şampuanın üretilmekteki amacı saçtaki istenmeyen renkleri özellikle de turuncu tonlarını gidermektir. Saçlarımızın daha parlak ve asıl rengini vermesini sağlar. Özellikle sarı ve gri renkli saça sahip kadınlar mor şampuanı kullanırlar. Normal şampuan ile yıkıyormuşçasına elimize şampuanı alıyoruz ve saçlarımızı ılık su ile yıkıyoruz. Birkaç kez kullandıktan hemen sonra sonucu görmeye başlayacaksınız.

Bakınız: Turunculaşan Saç Rengini Kapatmak

Mor Şampuan ile Silver Şampuan Karşılaştırması

silver şampuan nedir? kullanıcı yorumları 1
Aşağıdaki Kullanıcı yorumları @Skurblog ‘a aittir.

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER: Saçımda ki turunculukları iki üç yıkamada güzel nötrledi. Kokusunu hiç sevemedim. Saçımı biraz sertleştirdi. Fiyatı 26 TL

Elseve Color-Vıve: John Frieda,Provoke arasında en en sevdiğim ilk yıkamada bile etkisini gördüğüm gayet pigmentli çok güzel bi şampuan. Bu kurutmuyor mu derseniz evet bu da biraz kurutuyor ama saç kremi ile saçlarımı yumuşatıyorum hemen. Ben bu ürünle yoluma devam edeceğim şahsen. İndirimsiz fiyatı 29,95 TL gibi. İndirim de 14,50 TL ye almıştım

Pek çok marka da sarı renk saçın bu denli yaygın ve moda olduğu ülkemizde silver şampuanlarını çıkarmışlardır. İstediğiniz markanın ürününü kullanabilirsiniz. Size silver şampuanı olan markaların bazılarından bahsedeceğiz.

silver şampuan nedir? kullanıcı yorumları 2
  1. Isana Professional Şampuan: Fiyat olarak diğer şampuanlardan çok bir farkı bulunmayan Isana’nın bu ürününü Rossmanlarda bulabilirsiniz.
  2. L’Oréal Professionnel Serie Expert Silver Şampuan: Loreal’in bu şampuanı fiyat olarak bir miktar tuzlu olsa da gerçekten işe yaradığını söyleyebiliriz. Online mağazalardan ulaşabilirsiniz.
  3. Provoke Touch Of Silver Gümüş Yansıma Renk Koruyucu Şampuan: Fiyatı itibarıyla en uygun olanı üç ürün arasından bu üründür. İndirim günlerinde Gratis’ten 15,50 gibi bir fiyata elde edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yazı @esralineblog İnstagram sayfasından alınmıştır.

Elveda turuncu görünümlü sarı saçlar
L’Oréal Professionnel’den Serie Expert serisinden Silver Şampuan ile sarı saçlarda oluşan istenmeyen turuncu yansımaları giderebilir.
Silver şampuanların rengi diğer şampuanlardan farklı olarak içerisinde mavi yansımalar bulunduran mor renktedir.

Silver Şampuan ve Saç Kreminin içerisinde mavi ve mor pigmentler bulunduğu için saç renginde bulunan küllü, soğuk yansımaların açığa çıkmasını, turuncu ve sıcak yansımaların ise yok olmasını sağlar

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et