Tüm Saç Renkleri

Takma Tırnak Modelleri

   Merhaba hanımlar. Tırnaklarınızı bir türlü uzatamıyorsanız, hemen kırılıyorlarsa ya da tırnaklarınız uzunken rahat edemiyorsanzı ve kesiyorsanız ama hem de uzun tırnaklı olmak istiyorsanız bu yazım tam da size göre! Çünkü ben bu yazımda takma tırnak modellerinden bahsetmeye karar verdim. Az önce yukarıda saydığım sebeplerden ya da daha farklı sebeplerden ötürü tırnaklarınızı uzatamıyor ya da tırnaklarıza yeterince özen ve bakımı gösteremiyorsanzı takma tırnak kullanarak bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Hem pratik hem de oldukça şık olan takma tırnakların, bir çok farklı renkte ve desende modelleri bulunmaktadır. Hem de bu çeşitlilik sayesinde bir çok kıyafetinizle ve de bir çok farklı tarzla alakalı takma tırnaklar edinebilirsiniz.

takma-tırnak-modelleri-

takma-tırnak-modelleri-2

takma-tırnak-modelleri-3

takma-tırnak-modelleri-4

takma-tırnak-modelleri-5 takma-tırnak-modelleri-6
takma-tırnak-modelleri-7 takma-tırnak-modelleri-8 takma-tırnak-modelleri-9 takma-tırnak-modelleri-10 takma-tırnak-modelleri-11 takma-tırnak-modelleri-12
takma-tırnak-modelleri-13 takma-tırnak-modelleri-14 takma-tırnak-modelleri-15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

takma tırnakların hastassıyım bu modelleri hemen denemek istiyorum

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et