Tüm Saç Renkleri

Manyetik Oje Nedir ?- Video ve Renkler

Golden Rose Oje markasının uzun süredir üzerinde çalıştığı magnetik serisini bir kaç sene önce piyasaya sürmüştü. Artık Gratis ve Watson gibi mağazalarda dahi bulunabilen bu manyetik ojeleri internetten 5 tl gibi bir fiyata almak mümkün. Oje ile birlikte magnet yada mıknatıs almanıza gerek yok ancak bir kere almanız yeterli. Metalik renklerden oluşan ve 10 rengi kapsayan seri muhteşem etkileriyle dikkat çekiyor. Göz alıcı görünen tırnaklar ojenin etkisiyle oluşan efektlerle de kendini daha iyi gösteriyor.

manyetik oje nedir ?- video ve renkler 1

Nasıl Uygulanır Video

Kullanma Talimatı  Nasıl Sürülür nasıl kullanılır?

  1. Golden Rose Magnetic Nail Lacquer serisinden beğendiğiniz bir rengi alarak işe başlayabilirsiniz. Aldığınız ojenizin fırçası yardımıyla kalın bir tabaka alıp tırnağınıza sürebilirsiniz.
  2. Ardından yapmanız gereken şey, oje kutusundan çıkardığınız magneti etiket kısmı üst tarafa gelecek şekilde tutup tırnağınızın 3 mm üstünde 5 sn tutmak olmalıdır. Ve aynı adımları oje sürdüğünüz tüm tırnaklarınıza zaman kaybetmeden uygulamanız gerekmektedir. İşlem sonunda tırnaklarınızın alacağa şekle sizde inanamayabilir, tırnaklarınızdan büyülenebilirsiniz.

Önemli

Tırnaklarınızın her birine oje magnet uygulamasını yapıp ardından yeni bir tırnağa geçmeli aynı uygulamaları tekrar etmelisiniz. Magneti tırnağınızın üzerine tutmakta geç kalmamalısınız. Ojeyi her bir tırnağa sürüşünüzün öncesinde ise iyice çalkalamalısınız. Magneti asla ojeye değirmemelisiniz. Ancak magnete oje bulaşırsa onu hemen aseton ile temizlemeli, vakit kaybetmemelisiniz. 

Manyetik Oje Renkleri

manyetik oje nedir ?- video ve renkler 2

Flormar, goldenrose, avon’nun çıkardığı yanında da şekil veren mıknatıslar bulunmaktadır. Nailartı yaparken bu mıknatısları kullanabilirsiniz.
Ayrıca duochrome oje de genelde tozla yapılmaktadır vardı.
Bornprettystore hem manyetik hem duochrome ojeler piyasaya çıkardı. Altına siyah oje sürdüm bu önemli bir etken, rengi yansıtması açısından.

manyetik oje nedir ?- video ve renkler 3

Manyetik oje denemesi.. oje’nin markası Bornprettystore id : 41907 ve mıknatıs ta aynı yerden fakat ayrı satılıyor id: 32407. Bu oje için uv lambanız olması gerekiyor ve uygularken siyah oje kullanmalısınız. Taban jel olmak zorunda değil. İki kat siyah oje uygulayıp kuruyunca manyetik ojenizi sürüyorsunuz mıknatısla şeklinizi verip uv lamba ile kurutuyorsunuz.

manyetik oje nedir ?- video ve renkler 4


BP-MA05 numaralı oje ve bu gördüğünüz yuvarlak magnet ile bu harika görünümü yakaladım. Altına bir kat siyah oje uyguluyorsunuz sonra manyetik ojenizi sürüp magneti ojenizi bozmayacak şekilde tırnağınıza 10-15 saniye tutup çekiyorsunuz. Ben 2 kere yaptım aynı işlemi. Diğer fotoğraflara da bakmadan geçmeyin.

manyetik oje nedir ?- video ve renkler 5

UV Gel Polish Peel Off Base Coat. Peel off tercih etmemin sebebi yapamazsam kolayca çıksın diyeydi. Ama olmazsa normal asetonlu pamuğu 1-2 dk tuttuğunuzda zaten tırnaktan kolayca çıkıyor. Ben ekstra tırnağıma buffing yapmıyorum. Yani tırnağımı kalıcı oje iyice otursun diye matlaştırmıyorum ya da törpülemiyorum. Oje rengi; Color Gel Diamond Magnetic Gel UR-06. Mürdüm morumsu pembemsi karışımı bir renk altın sarısından hallice bir manyetik ışıltıyla ve gri renkli simlerle süslenmiş? Çok aşırı pigmentsiz bir oje, inanın en az 5 kat sürdüm. Bu jel ojeler sürerken çok çok az sürmeniz gerekiyormuş çünkü akıyor eğer hemen kurumazsa. Aynı zamanda çıkıntılar tepeler oluyor güzel durmuyor. Ben her tırnağa ayrı ayrı sürdüm ojeden dolayı, bir garip kıvamı falan. Yani diğer gel ojelerimden farklı.

Kaynak @cansuveojeleri

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et