Tüm Saç Renkleri

Siyah Renkli Tırnaklar ve Oje Renkleri

Siyah renkli ojeli tırnaklar daha çok kısa tırnaklara yakışır. siyah gibi koyu renkler uzun tırnaklar da korkutucu, kötü, hatta demode görülmektedir. Siyah oje’de en çok mat olan renklerin tercih edildiği ve sevildiği söylenebilir. Genellikle genç kızlar, gotik tarzı sevenlerin ellerde kullandığı renklerdir.

Nasıl sürülmeli? Siyah oje kısa küt tırnaklara daha çok yakışmaktadır. Fırçanın kenarlarını asetonla temizleyip fırçayı eğik bir şekilde, tırnaklarınıza sürerseniz mükemmel bir sürüş elde edebiliriz.

Siyah ojeyi çıkartmak: siyah ojeyi kullanmayı tercih etmeyenler genellikle çıkarmakta zorlandıkları için kullanmamakta. çünkü Direk kullandığınızda çıkarırken tırnaklarınız lekeli ve bordo bir renk almakta. Bu nedenle tırnaklarınıza öncesinde şeffaf oje sürmelisiniz (siyah ojenin altına.) 

Son Güncelleme: 15.04.2019

Kullananlar

Siyah ojeler genellikle bir tarzın yansıması olarak kullanılmakta ancak renkli kombinlerde sokak modasında kullananlarda yok değil.

Ben genellikle 2 farklı ojeyi aynı anda kullanıyorum. French yapıp mat ojeyi tamamına, parlak ojeyi ise tırnakların uç kısımlarına kullanıyorum.

Hala çok ergen bulabiliyorum. eli solgun ya da gereğinden esmer gösterebiliyor. çok beyaz olmayan açık tenli ellere ise yakışıyor.

Hangi Oje markaları tavsiye ediyorlar

Pastel (38) pigmentasyonu pek sevilmiyor.
Sally hansen markası ise bu alanda en iyisi denilebilir. tek katta bile opak halde duruyor.
Flormar yine kullanıcıların en çok kullandığı ürünlerden. Mat oje olarak China Glaze oldukça başarılı.

Siyah Renk Ojeli Tırnaklar

Eller’de Siyah oje

Uzun tırnaklarda çok fazla beğenilmeyen siyah oje kısa ve küt tırnaklarda ve ellerde daha şık durmaktadır. Ancak giyim tarzı da siyah oje için oldukça önemli bir etkendir.

Ayaklar’da Siyah Oje

Ayaklarda ise siyah ojelerinin çok asil ve güzel durduğunu söyleyebilirim. Siyah ojeyi ilk defa diyecekseniz önce ayaklarınızda denemenizi tavsiye ederim.

Siyah Oje Modelleri

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

çok güzel renkler yalnız ben ilk resimdeki kadının küçük parmaklarındaki değil büyük parmaklarındakini beğendim

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et