Tüm Saç Renkleri

Sinem Kobal’ın Saç Rengi Ve Saç Modelleri

Sinem Kobal Saç Rengi ve Modelleri

Yediden yetmişe bir çok insanın tanıdığı ekranların sevilen ismi Sinem Kobal hem yeteneği hem de güzelliğiyle parlayan bir oyuncudur. Ekranlara çıktığı günden peri parıldayan saçlarıyla, sarışın güzellerden olan Sinem Kobal’ın sarı tonlarında olan saçları onunla bütünleşmiştir. Merakla takip edilen Sinem Kobal saç rengi ve Sinem Kobal saç modelleri saçımı ne renge boyasam diyen pek çok insana fikir verecektir.

Sinem Kobal Saç Renkleri

Sarının tonlarından vazgeçemeyen Sinem Kobal, sarının pek çok tonunu kendine yakıştırmayı başarmıştır. Saçlarında altın sarısı rengini uzun süre kullanan Sinem Kobal, biraz daha doğal duran küllü sarı tonlarıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Sinem Kobal gibi beyaz bir tene sahipseniz Sinem Kobal saç renklerini kolaylıkla deneyebilirsiniz.

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 1

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 2

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 3

Sinem Kobal Saç Boyasının Rengi

Sinem Kobal’ın saç rengini nasıl tutturabiliriz? diyorsanız aşağıdaki renk kodlarını kullanmanız gerekmektedir. Boya numaralarında koyuluk ya da açıklık isterseniz bir kaç numara oynayabilirsiniz. Mesela 7,1 yerine 7,2 ya da 7,5 daha koyu tonlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Koleston 8.3 numaralı boya
Palette Delyxe 9.5 Altın Parıltılı bal saç boyası
Palette Deluxe 7.1 Küllü kumral
Loreal Paris Excellence 6/1 Koyu Küllü

Sinem Kobal Saç Modelleri

Ünlüler dünyasının sarışın güzellerinden Sinem Kobal genellikle dalgalı saçları tercih etmektedir. Saçları uzun olduğu zamanlarda sıklıkla dalgalı ve bukleli modeller tercih eden Kobal, örgülü saç modellerini de deniyor.

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 4

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 5

sinem kobal'ın saç rengi ve saç modelleri 6

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Sinem Kobal – Kaynak : @sinemkobal […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et