Tüm Saç Renkleri

Sanem Çelik Saç Rengi ve Modelleri

Kara melek dizisi ile bir anda tüm Türkiyenin konuştuğu hatta en iyi kadın oyuncu ödülünü de kazanan Sanem Çelik Çok uzun zamandı ortalarda görünmüyor.  1975 doğumlu olan (39 yaşında) güzel oyuncunun kendi saç rengi kumral. Ancak kendisine açık kumral, Altın Sarısı balyajlı krepe‘de çok yakışmakta. Tercihen doğal görünmeyi seven Sanem ‘e kısa saç ve siyah saç rengi de oldukça yakışmakta.

2019 Sanem Çelik

2019’da Sanem Çelik’i dizilerde oldukça kısa saç rengi ve koyu çikola kahverengi saç rengi ile görmekteyiz. Geçen yıllara göre oldukça yaşlanmış görünen 44 yaşındaki güzel oyuncunun bu kısa saç kesimi ve saç renginin kendisine yakışmadığını düşünüyorum.

sanem çelik saç rengi ve modelleri 1
sanem çelik saç rengi ve modelleri 2
sanem-celik-01
sanem-celik-02
sanem-celik-03
sanem-celik-04
sanem-celik-05
sanem-celik-06
sanem-celik-07

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et