Tüm Saç Renkleri

Sezen Aksu Saç Modelleri

Besteleriyle ve söylediği şarkılarla müzik dünyasının en iyilerinden olan minik serçe Sezen Aksu, geçmişte ki ve günümüzdeki saç modelleriyle hep çok konuşuldu. Kendine has tarzı olan Sezen Aksu, özellikle kısa küt saçlarıyla da çok ilgi çekmişti.

Küt saç Modeli

Sezen Aksu’yu biz her daim bu küt perçemli saç sitili ile hatırlayacağız sanırım. İlk çıkışını 1975 yılında yapsa da bizim onu hep hatırlayacağımız saç modeli olan küt siyah saç modelini 1980’li yıllarda yapmıştı ve her zaman da o saç modeli ile hatırlandı. Hatta son yıllarda yine son albümünde aynı imajı kullanmıştır.

sezen aksu saç modelleri 1
sezen aksu saç modelleri 2
sezen aksu saç modelleri 3

Sezen Aksu’nun en son hali bu. Sanki Aysel Gürek’e yaşlandıkça daha çok benziyor gibi geldi bana. Kahküllü kahverengi saçları ile birlikte

sezen aksu saç modelleri 4

Bir zamanlar sarışın Altın rengi ile sezen aksu.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et