Tüm Saç Renkleri

5 Dakikada Kolay Topuz Yapımı

Acil bir iş görüşmesi ya da bir davet için hazırlanmanız gerekiyor ve saçınızı yaptırmak için kuaföre gidecek vaktiniz yok mu? Kolay topuz yapımı ile dakikalar içerisinde saçlarınıza istediğiniz modeli verebilirsiniz.

Topuz aparatı ile 30 saniye’de topuz yapabilirsiniz.

Kolay Topuz Yapım Aşamaları

Kolay topuz nasıl yapılır dediğinizde karşınıza yüzlerce topuz modeli çıkacaktır. Ancak siz düz ve sade bir model istiyorsanız enseye yakın duran şu modeli deneyebilirsiniz:

5 dakikada kolay topuz yapımı 1
Topuz Aparatı
  1. Saçlarınızı kafanızın tepe kısmından üçe ayırın. Yani yanlara birer tane bir de orta kısma bir parça olmak üzere 3 parçaya bölün.
  2. Arka kısımda kalan parçayı enseye yakın ya da istediğiniz yükseklikte atkuyruğu şeklinde bağlayın.
  3. Elinizde atkuyruğu şeklinde bağladığınız kısmı dairesel hareketlerle çevirin ve top şeklinde duracak şekilde tokanın etrafına sarın.
  4. Yanlarda kalan saç kısımlarını da bu top şeklinde olan saçın etrafına sarın ve ufak tel tokalarla tutturun. Kolay saç topuzu modeliniz hazır.
kolay topuz modeli saç

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et