Tüm Saç Renkleri

Bob Kesim Ombre Balyaj Saç Modelleri

İşte muhteşem saçlar burada. Hem bom kesim ( bazı modeller küt kesim) hem de ombre saçlar. Yani balyaj yada krepe balyaj tekniğişi ile iki farklı renk geçişinin sağlandığı bu saçlar kesinlikle mükemmek. Kısa saçları hafife almayın eğer yeterli uzunlukta ise sizi daha uzun boylu, daha zayıf ve çekici gösterme kabiliyetleri var. Sizler için en güzel örnekleri derledim. Beğendiğiniz saç rengini ve tekniğini de yorum olarak sorabilirsiniz tabii ki.bob-ombre11 bob-ombre24 bob-ombre23 bob-ombre22

bob-ombre21 bob-ombre20
bob-ombre19 bob-ombre18 bob-ombre17 bob-ombre16 bob-ombre15 bob-ombre14
bob-ombre13 bob-ombre12

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et