Tüm Saç Renkleri

Sevtap Özaltun Boyu ve Saç Rengi

Önem Günal Menejerliğe bağlı olan Sevtap Özaltun 1982 Arvin doğumlu. Olup memleketi de Artvindir. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Güzel ve yetenekli oyuncu 2008 yılında dizilerde ve dolayısı ile tv ekranlarında görülmeye başlıyor.

Sevtap Özaltun Boyu

Türkiye’deki kadınların ortalamasına yakın boyu ile 1.62 boyunda olan Sevtap Özaltun zaten ince ve düzgün fiziği ile birlikte ekranlarda oldukça uzun boylu ve gayet güzel durmaktadır.

Sevtap Özaltun Saç rengi

Genellikle hep kestane kahvesi saç rengini kullanan Sevtap’ın saçları doğal renklerinde koyu kahverengi tonlarında. Ancak kendisi son derece doğal olan bu renk tonlarına rağmen saçlarını boyamaktadır.

 

Oynadığı Diziler

Çarpışma 2018
Gülizar 2018 Mine
Sevda Kuşun Kanadında 2016 Tümay Erbay
Ulan İstanbul 2014 – 2015 Derya
A.Ş.K.2013
Fatmagül’ün Suçu Ne? 2010 – 2012 Asu
Canım Ailem 2008 Ahsen
sevtap özaltun boyu ve saç rengi 1
sevtap özaltun boyu ve saç rengi 2 sevtap özaltun boyu ve saç rengi 3 sevtap özaltun boyu ve saç rengi 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et