Tüm Saç Renkleri

Merve Çağıran Boyu ve Saç rengi

Merve Çağıran’nın ilk tv dizisi deneyimi Tek Türkiye Dizisi olmasına rağmen çok sonra (2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar ) Dizisi ile duyurmuştur.  Ancak Magazin gündeminde yer alması  Cem yılmaz ile ( ki kendisinden 19 yaş fark vardır ) yaşadığı ilişki ile olmuştur ki bu daha tatsız bir durumdur.

26 yaşında Balıkesir doğumlu olan Merve Çağıran Akademi 35.5’de oyunculuk eğitimi almış. Ajansı icon-talent tir.

Boyu- Saç Rengi

Boyu 1.64 olan Merve’nin doğal saç rengi kahverengidir ancak kendisi farklı saç renkleri kullanmayı sevmekte özellikle sarı- karamel tonlarındaki saç rengi de yine kendisine oldukça yakışmaktadır. Ombre şeklinde yaptığı saç uçlarına doğru açık saç rengi ise son derece hoş durmakta.

Yer Aldığı Diziler

2016 – İkimizin Yerine

2016 – Aşk Laftan Anlamaz

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar

2014 – Kaçak Gelinler

2014 – Hıyanet Sarmalı

2013 – Ötesiz İnsanlar

2013 – Nizama Adanmış Ruhlar

2015 – Küçük Gelin

2014 – Şefkat Tepe

2012 – Farklı Desenler

2010 – Tek Türkiye

Film Çalışmaları

2018 Kaybedenler Kulübü Yolda – Mehmet Ada Öztekin
2016 İkimizin Yerine – Umur Turagay

 

merve çağıran boyu ve saç rengi 1 merve çağıran boyu ve saç rengi 2 merve çağıran boyu ve saç rengi 3 merve çağıran boyu ve saç rengi 4

merve çağıran boyu ve saç rengi 5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et