Tüm Saç Renkleri

Babet Kombinleri için 5 Harika Fikir

Topuk boyu yerden en fazla bir cm olan ayakkabılara çeşitlerine babet denmektedir. Günlük hayatta en çok kullanılan kombinlerden biri olan babet kombinleri oldukça rahat ve şıktır. Deri ve keten gibi farklı türdeki kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Özellikle yazlık elbise ve eteklerin altında oldukça şık durmaktadır. Uzun boylu hanımların kullanması daha doğrudur.

babet kombinleri için 5 harika fikir 1

Babet Kombinleri

 Babetler çok rahat, rahat olduğu kadar çok da sevimli ve kullanışlı ayakkabı modellerindendir. Genellikle trend olan ayakkabı modelleri arasında yer alan babetler, özellikle de yaz aylarında göz önüne çıkar.

babet-kombinleri-3
babet kombinleri

Rahat derken bunu da kastetmiştim; yani hem ayakta kullanışı rahat hem de neredeyse her kıyafetin altına giyilebilmesi açısından rahat bir ayakkabı modelidir.

babet-kombinleri-4
babet kombinleri

Renk renk, desen desen, taşlı, kadifemsi, deri… Bir çok farklı modeli olan babet ayakkabılar aynı zamanda bir çok kıyafetle de kullanılabilir.

babet-kombinleri-13

Babet Çorap

Babet kombinlerinde ayakkabının üstünden gözükmeyecek şekilde tasarlanmış sadece parmak uçlarını ve topuk kısmını örten çorap çeşitlerine babet çorap denmektedir. Bu çorapların rengi giyilen ayakkabıya göre seçilmelidir.

babet kombinleri için 5 harika fikir 3

Babet Patik

Farklı kalın iplikli yünler ile elde örülen patik çeşitleridir. Ev içinde kullanımı oldukça uygundur aynı zamanda kalın yünlerden hazırlandığı için ayakları da sıcak tutmaktadır.

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et