Tüm Saç Renkleri

Head Shoulders Şampuan Kullananlar

Özellikle saçlarında kepeklenme sorunu olanlar için geliştirilmiş olan Head Sholders saç şampuanı yaklaşık olarak 1 senedir kullanıyorum. Benim kullandığım şampuan 2’si 1 arada klasik bakım. Şampuanın reklam yüzü olan Serenay Sarıkaya‘nın tanıtmış olduğu yeni seri saç şampuanı ise daha çok sorunsuz ve uzun saçlı kadınlar için kullanabilecekleri Supreme saç şampuanı. Gelin isterseniz şampuan hakkındaki genel kullanıcı yorumlarıma geçelim.

head shoulders şampuan
Head Shoulders Şampuan

Kullanıcı Yorumum

Benim bu şampuanı kullanmamdaki en büyük amacım konazol sampuan‘da göstermiş olduğum gibi saç derimdeki pullanmalar, dökülmeler ve kepeklenme sorunu. Bu nedenle normal bir şampuan kullanamıyorum. Head Shoulders 2’si 1 arada şampuan kepeklenme ve saç derisindeki bu sorunları en azından günlük normal kullanımlar için ( Her zaman Konazol kullanamazsınız ) ideal bir saç şampuanı.

Fiyatı son derece ucuz. 2020 2si 1arada 180ml Fiyatı: 8 tl

Head & Shoulders Supreme Arındırıcı ve Besleyici Şampuan 300 m 16.75 tl incelemek için google alışveriş

head shoulders şampuan kullananlar 1
Head & Shoulders Supreme ve Serenay Sarıyaka

İçeriğinde sülfat olduğunu belirtelim. Ama olumlu bir özellik olarak anti oksidan olması etkili. Ayrıca içeriğinin dermatolojik olarak test edilmesi de önemli bir avantaj.

Olumsuz Özellikleri

Saçlarım 2 günde yağlanıyor

Çok yumuşak ve ipeksi bir saç hissedemiyorum.

İçerisinde sülfat var. ( Bkz: sülfatsız şampuanlar )

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Head Shoulders‘un 6 sene boyunca yüzü ve saçları olarak karşımıza çıkan Serenay 2 hafta önce yadığı bir post ile @headandshoulderstr sponsorluğunun son bulduğu ile ilgili bir açıklama yaptı. Ve aşağıdaki altın kahverengi saçları ile bir kaç katalog fotoğrafı yayınladı. 2020’senesinin son günlerinde yaptığı bu paylaşımlar ile 2021 yılında artık marka ile anlaşmasını sonlandırdığının da izlenimini vermiş oldu. […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et