Tüm Saç Renkleri

Porselen makyaj nedir?

Bir çoğunuzun merak ettiği konulardan biri eminim porselen makyajdır. Peki her yerde duyduğumuz bu porselen makyaj nedir? Ne amaçla kullanılır?

Kulaktan dolma bilgilerin aksine porselen makyaj günlük kullanımlar için uygun değildir. Aynı zamanda gizli makyaj olarak adlandırılan bu makyaj türü profesyonel makyözler tarafından uygulanır ve fotoğraf çekimi ya da ekranlar için kullanılır. Yakından bakıldığında doğal olmayan bir görüntü verir dolayısıyla normal hayatta porselen makyaj kötü durabilirken ekran karşısında harikalar yaratır.

Bu makyaj için özel olarak taş pudra kullanılır ve gözlere ıslak far uygulanır. Hafif gölgelendirmeler ile de makyaj tamamlanır.

Bu makyaj aynı zamanda cildinde ağır yaralar, kalıcı izler olan kişilerde uygulanabilir. Ancak yine de tek başına yapmanız kolay olmayan bir makyajdır. Profesyonel bir makyözden kısa bir bilgilendirme alabilirsiniz.

 

kim_kardashianin_porselen_makyaji_1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et