Tüm Saç Renkleri

Siyah Saç Rengi Modellleri

Siyah saç rengi sanıldığının aksine doğal saç rengi olarak en azından Türk kadınlarının çok azında vardır. Siyah saçlar yüzünüzü kapattığı için ten rengi olarak beyaz açık tenlilerin tercih etmesi daha doğru olacaktır. Ayrıca Siyah saç yaşınızı daha büyük gösterir. Ancak özellikle 20-30 yaş arasındaki kadınlar mavi-siyah saç rengini en iyi taşıyan saç aralığında olurlar en az platin saç renkleri kadar iddialı bir saç rengidir.

Türk Ünlüler

Merve Boluğur sanıyorum siyah saç renginde en çok tanınan ve bu saç rengi en çok yakıştırılan kadın ünlüler arasından. Doğal saç renginin de bu oluğunu ve cilt tonu ile ne kadar uyumlu olduğunu güzelliğini ve ününün büyük bir kısmını da saç rengine borçlu olduğunu hatırlatalım.

merve boğulur siyah saç rengi
kuzguni siyah çok koyu saç
Kuzguni siyah saç rengi hakkında her şey Görsele tıklayınız..

Birçe Akalay‘da zaman zaman kısa ve kıvırcık siyah saçları ile karışımıza çıkıyor. Özellikle alttaki saç rengi ( ki koyu kahverengi de denilebilir 3.0 saç boyası) kendisine çok yakışıyor.

siyah saç rengi modellleri 1
siyah saç rengi modellleri 2
MAvi – Siyah Saç rengi nasıl elde edilir? REHBER için görsele tıklayınız.

Nursel Köse siyah seç rengini kullanmayı seven ünlülerden.

siyah saç rengi modellleri 3

Fahriye Evcen Siyaha yakın ama aslında ışıltılı kahverengi

siyah saç rengi modellleri 4

Yabancı Ünlüler

2014-siyah-sac-modelleri
2014-siyah-sac-modelleri0
2014-siyah-sac-modelleri3
2014-siyah-sac-modelleri4
2014-siyah-sac-modelleri5
2014-siyah-sac-modelleri7

Genç Kızlar

Siyah saç rengi doğal olarak sanıldığının aksine çok az insanda bulunur. Türkiye’de istatistiksel olarak %62 si koyu / siyah saç rengi olarak geçiyor. Ancak bunların %90’ından fazlası koyu kahverengi, koyu kestane, kahverengi ve kumral saç renkleridir. Dolayısı ile gerçek anlamda doğal siyah saç rengi olan çok az genç kız vardır.

genç kız siyah saç rengi
siyah saç renkleri

Mavi – Siyah

siyah saç rengi modellleri 5
2014-siyah-sac-modelleri8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Siyah saç rengi modellerimize buradan bakabilirsiniz. […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et