Tüm Saç Renkleri

Rus Merhemi Nedir? Kullananlar ve Yorumları

Tüm dünyada en iyi tüy dökücü krem olarak adı geçen rus merhemi hakkında deneyimlerimi size aktarmak isterim. Ben yaklaşık 8 aydır bu ürünü kullanıyorum. Özellikle 4 seanslık Lazer epilasyonundan sonra kollarımda kalan ince kısa ve çok cılızlaşmış tüyleri almak için satın almaya başladım. Çünkü tekrar bir seansa 350 tl vermek istemedim. Çünkü bu ürünün fiyatı 30 tl. Ben saglikvitrin‘den satın alıyorum.

Rus Merheminin kapağında şöyle yazıyor;

Yaş Cevizlerden elde edilen acı süt ile birlikte, ceviz kabuklarından elde edilen Hydraclorofin sayesinde, Cilt hiç bir zarar görmeden sadece tüylerin hücrelerini hedefler.

rus merhemi nedir? kullananlar ve yorumları 1
rus merhemi nedir? kullananlar ve yorumları 2

Kadın erkek fark etmeksizin herkesin ortak sorunlarından biri de istenmeyen tüylerdir. Özellikle de görünen bölgelerde çıkan tüyler herkesi rahatsız eder. Daha pürüzsüz bir vücut istenebilir. Ayrıca tüylerin yoğun olması enfeksiyon, koku gibi istenmeyen durumların ortaya çıkmasına da sebep olur. Bu nedenle tüylerin temizlenmesi gerekir. Tüy temizleme konusunda birçok alternatif bulunur. Bu yöntemlerden biri de Rus merhemi olmaktadır. Sık sık kullanılan seçeneklerden biridir.

Rus Merhemi İçeriği Nasıldır?

Rus merhemi içeriği zengin olan tüy dökücü biridir. Rus merheminin içerisinde yaş cevizlerden elde edilen acı süt ve beraberinde ceviz kabuklarından elde edilen Hydraclorofin bulunuyor. Ph’ı da insan vücuduna uygun şekilde ayarlanmaktadır. Doğal içerikli olması sebebiyle cilde herhangi bir zararı bulunmaz. Kısa tüylerde de etkili bir üründür.

rus merhemi nedir? kullananlar ve yorumları 3

Rus Merhemi Nasıl Kullanılır?

Rus merheminin etkili olabilmesi için mutlaka uygun koşullarda kullanılması gerekir. Ilık duş altında kullanılabilir. Ancak özel bölge için kullanılan ürün ile genel vücutta kullanılan ürün farklıdır. Bu konuda dikkatli olmak gerekir.

Kullanılacak alanın temiz olması önemli bir faktördür. Sonra krem istenilen bölgeye sürülür. Tabaka şeklinde sürmek gerekir. Bir süre beklemek önemlidir çünkü o esnada tüylerin kökleri zayıflar, cansızlaşır. Ardından krem içinden çıkan spatulayı kullanarak kazıma işlemi yapılır. Böylece bölge temizlenmiş olur. Ancak dikkat edilmesi gerekilen hususlar vardır. Deri sağlığı problemi olanlar, açık yarası olanlar, hassasiyeti yoğun olanlar kremi kullanmamalıdır.

rus merhemi nedir? kullananlar ve yorumları 4

Kullanıcı Yorumları

Kısa ve cılız tüyler’de işe yarıyor. Epilasyon sonrası hala çıkan cılız tüylerim için kullandım

Aslı Devrim

Arkadaşlar kalın ve güçlü kıllarda işe yaramıyor bilginiz olsun. Ancak bileklerde ve kollarımdaki kısa tüyleri başarıyla aldı. Kıllar tekrar çıkıyor ama daha cılız

Editör Nazlı

Etkileri Nelerdir?

Kısa tüylerde de etkili olan bir merhemdir. Düzenli şekilde kullanıldığı takdirde tüylerde gözle görülür bir azalma söz konusu olur. Uygulamanın en önemli avantajı acı, tahriş, sızı, yanma olmamasıdır. Tüylerden kurtulma esnasında acı hissetmek istemeyenler için uygun bir seçenektir.

Tüy dökücü ürünlerine göz atmak için sizde hemen https://www.saglikvitrin.com/ sayfasını hemen ziyaret edin.

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et