Tüm Saç Renkleri

Öncesi Ve Sonrası Uzun Saç- Kısa Saç Değişimi

Uzun ve yıpranmış saçlarınız var ve saçlarınıza farklı bir tarz uygulamak istiyorsanız bu konu tam size göre. Öncesi ve sonrası ile Uzun ve Kısa saç değişiminde bir kadının görünüşünün ne kadar değiştiğini konuda yer alan fotoğraflar ile görmek mümkün. Çoğu değişimde saç renginin değişmediğini görebilirsiniz. Saç rengi değişmemesine rağmen sadece saç kesimi ile büyük değişiklikler ve farklı bir tarz yakalamak mümkün. Uzun ve yıpranmış saçları biraz da olsa kısaltmak ve yüze uyumlu bir saç kesimi modeli ortaya çıkartmak tamamen kuaförünüzün yeteneğine bağlı.

Bu konuda instagram hesabında yer alan ve en çok beğenilen saç değişim modellerini görebilirsiniz. Dünyanın en iyi saç tasarımcıları ve kuaförlerinin yarattığı bu değişimlerde doğru uygulanan makyajında ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et