Tüm Saç Renkleri

Miroslava Duma Stili

2019’da Giyim stillerine baktığımızda eskisi gibi örnekler bulamadığımız Miroslava Duma Minyon – Kısa boylu genç kızların ve kadınların dünya’da en çok örnek aldığı moda ikonlarındandı bir zamanlar.

Evli ve 3 tane çocuğu olmasına rağmen popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen Miroslava Duma 1985 doğumlu ve 34 yaşındadır. 2005 yılında evlenmiştir. İnstagram‘da 1.6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ancak son zamanlarda kombin ve stil paylaşımları azalmıştır.

Kısa boylu kadınlar için yarattığı tarz ve stil adeta kısa boylu kadınların nasıl giymesi gerektiğini gösterdiği için çok önemlidir. Çünkü boyu sadece 1.50 cm’dir.

2019 Stili

Artık çoluk – çocuğa karışıp kendi köşesine çekilince biraz da yaşının ilerlemesi nedeni ile eskisi kadar sokak stillerini takip edemediğimiz Miroslava Duma’nın 2019’da yer alan bir kaç giyim sitilini sizler için derledim.

miroslava duma stili 1
miroslava duma stili 2
miroslava duma stili 3

Duma’nın bir kaç dönem önce bir moda dergisi için çekilmiş bu fotoğrafında minimalist tarzı ile sade ve şık bir giyim stili ortaya çıkarıyor. Neredeyse 15 cm’lik topuklu botları çok fazla dikkat çekmiyor, Mini el çantası ve kombinde yer alan kare desenler kesinlikle çok şık.

miroslava duma stili 4

Kimdir?

Miroslava Duma Rusya’nın en önemli moda ikonudur. Sadece Rusya değil tüm dünyada giydiği kombinler ve yarattığı stiller takip edilmektedir. Moda trendlerini belirleyen dünyadaki en önemli kadınlardan bir tanesidir

Miroslava Duma Stili

miroslava duma stili 5

Kendisi Rusya Harper’s Bazaar’ın moda editörlerinden ve Rusya’nın moda ikonlarından olur.Henüz çok genç olmasına rağmen hem başarısıyla hem de stiliyle dikkat çeken çok sempatik bir kızcağız.

Miroslava Duma’nın kahküllü kumral saçları da onu çok sevimli kılıyor.Kısa boylu olmasına rağmen yaptığı kombinlerle birçok insanın idolü olmuş durumda.Leopar desenli şalı ise en çok kullandığı aksesuar.Topuklu ayakkabılardan da asla vazgeçmiyor.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et