Tüm Saç Renkleri

Ceyda Ateş Saç Rengi ve Modelleri

Doğal saç rengi de sarı olan Ceyda’nın aşağıda göreceğiniz 4 yaşındaki halindeki saç rengi ile yıllardır kullandığı saç rengi neredeyse hiç değişmiyor. Aslında diplerinden doğal saç renginin açık küllü sarı olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıda kullandığı saç rengi de buna oldukça yakın ve bence kendisine en yakışan saç rengi de bu olmuş. Bu saç rengi Ceydayı biraz soluk gösterse de makyajdaki hafif sıcak tonlar etkisini azaltıyor. Saç uçlarında ise igora Royal – 8.55 Açık Kumral yoğun altın saç boyası ile ışıltılar elde edildiğini görebilirsiniz.

ceyda ateş saç rengi ve modelleri 1

Küçüklüğünde de altın sarısı saç renklerinin 4-5 yaşlarında da olduğunu görüyoruz.

ceyda ateş saç rengi ve modelleri 2

Burada saçlarında küllü tonlar yani kumrallık yerine daha kahve tonları ve daha yoğun altın sarısı saç rengini görebilirsiniz.

ceyda ateş saç rengi ve modelleri 3

Bir ara fenerbahçeli Volkan Demirel’in eski sevgilisi olarakta gündeme gelen dizilerde ve gençlik filmlerinde aldığı ufak rollerden sonra günümüzde artık baş rollerde oynayan güzel oyuncu doğduğundan beri sarın kalmayı tercih eden kadınlardan.

ceyda ateş saç rengi ve modelleri 4
ceyda ateş saç rengi ve modelleri 5
ceyda ateş saç rengi ve modelleri 6

Yer aldığı diziler
Bir yastıkta
Evlerden biri
Adını feriha koydum
Gurbet kadını
Aşk oyunu elveda rumeli

ceyda ates_7
ceyda ates_5
ceyda ates_4
ceyda ates_2
ceyda ates_1

kavak yelleri

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et