Tüm Saç Renkleri

45 En Çok Beğeni Alan Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

Mezuniyet balosu ve partisine katılan kızların en çok yaptığı hata mezuniyet partisinde elbiseye göre uygun mezuniyet ayakkabısı seçimini yanlış yapmalarıdır. 2021 sezonu için abiye ayakkabı fiyatları: 150 ile 350 tl arasında değişmektedir.

Mezuniyet günleri hayatta sadece birkaç sefer yaşanabilen çok özel günlerden biridir. Mezuniyet günlerinde kadınlar giydikleri kıyafete göre ayakkabı seçimlerini çok dikkate alarak seçmektedirler.

Piyasada şuan her elbise ve kıyafete uygun abiye ayakkabı modelleri bulmak mümkündür. Mezuniyet günlerinde çok uzun saatler ayakta durulacağı düşünüldüğünde, seçilecek olan abiye ayakkabı modelleri hem konforlu hem de şıklığınızdan ödün vermeyecek şekilde olması gereklidir. Mezuniyet ayakkabı modelleri arasında en popüler olanlar çok yüksek topuklu olmayan tek bantlı ayakkabılar ve dolgu topuklu ayakkabılar gelmektedir.

2021 Mezuniyet Ayakkabı Modelleri

45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 3
@marcatelli

Boyu çok kısa olmayan kadınlar aynı zamanda topuklu babet türü mezuniyet ayakkabı modelleri de seçmektedirler. Mezuniyet ayakkabı modelleri seçilirken sivri topuklu ayakkabı ve modellerden kaçınılması gereklidir.

Aşağıda gördüğünüz Abiye ayakkabı modelleri Kemal Tanca‘ya aittir.

45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 4

Mezuniyet ayakkabıları nasıl seçilir

Kısa boylu kızlar iki farklı uzunlukta elbise seçebilir. mini elbise dizüstü ya da dizlerinin hemen altında etek kısmı biten elbiseler. Yere kadar uzanan uzun abiye elbiseler giyecek kısa boylu kızlar mutlaka 15 santim üstü platform topuk ayakkabı giymeleri gerekir. Ancak bu gece boyunca rahat edemeyecekleri anlamına da gelebilir.

Kısa mezuniyet elbisesi giyen kızlar elbisenin kumaşını ve rengine göre ayakkabı seçmeleri gerekmektedir ana renkler diyorsanız Soft ayakkabı renkleri, tam tersini Soft elbiseler diyorsanız ayakkabılarda ana renkler seçmeniz etkili olacaktır.

45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 5
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 6

Örneğin siyah bir elbisenin altına pudra rengi ayakkabı giyebilirsiniz.

Mini etek giyerken ayakkabının topuğuna dikkat edin, yüksek topuklu olmaması gerekmektedir. Ayrıca simli parlak bir ayakkabı giyiyorsanız elbisenizin daha sade olması gerektiğini de unutmayın.

Bilekten kelepçeli ayakkabı modeli kullanacaksanız elbisenizin Buna göre olmasına çok dikkat etmeniz gerekmekte unutmayın her tarz doğru ayakkabılar ve elbiseler ile birlikte yaratılabilir

Mezuniyet balosu Abiye ayakkabı modelleri

Mezuniyet ayakkabıları en güzel modellerini Kemal Tanca mağazalarında bulabilirsiniz Bu ayakkabıların çoğu abiye ayakkabılardır. 2021 Fiyatları ortalama 250 tl.

45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 7
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 8
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 9
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 10
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 11
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 12
45 en çok beğeni alan mezuniyet ayakkabı modelleri 13

Mezuniyet Partisinde Giyebileceğiniz Ayakkabılar

Tüm markaların Abiye Elbise Modelleri

8. Sınıf Mezuniyet Elbiseleri

Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri

12 Yaş Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Balo gece elbiseleri modelleri

Lise Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet Balosu Parti Elbiseri Kıyafetleri

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et