Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

2019 Lise Mezuniyet Elbiseleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

2019 Lise ve Kolej mezunlarının mezuniyet balosu ve partisi için moda markalarının koleksiyonlarından derlediğimiz en güzel parti ve abiye elbise modellerini bu konumuzda bulabilirsiniz.

Lise / Kolej Mezuniyet gecesi iki ayrı etkinlik ile devam eder. Mezuniyet balosu daha çok okul yönetimi ve organizasyonu ile birlikte olur ve öğretmenler, okuldan yetkili kişiler olabilir, giyilecek elbiseler ise balo elbisesi olarak nitelendirilen zarif abiye elbiselerden oluşur. 2019 yılında Türkiye’de satın alabileceğiniz tüm moda markalarının balo abiye elbise modellerini mezuniyet gecesi için derlediğimiz şu konudan ulaşabilirsiniz.

2019 Tüm markaların Abiye Elbise Modelleri

Mezuniyet partisinde ise kızlar daha rahat, mini, parlak ve dikkat çekici bir tarzı tercih ederler. Özellikle Amerika’daki kolej partilerinde aşağıdaki fotoğraf galerisinde gördüğünüz parti elbiseleri ( promdress ) tercih edilir.

Lise mezuniyet gecesi için hazırlıklarınıza aylar öncesinden başlamanızı ve özellikle balo ve parti’de giyeceğiniz elbiseleri de yine şubat ve mart aylarında belirleyip satın almanızı yada en azından terzi ve moda evlerinde yaptırmanızı öneriyoruz. Zira hem stoklarda kalmayabilir hem de bedeninize uygun bir elbise bulmakta güçlük çekebilirsiniz.

Mezuniyet balosu ve özellikle lise partileri için giyebileceğiniz en güzel elbise modellerini aşağıdaki galeride bulabilirsiniz. Bu Elbiselerin bazıları Türkiye’de butik e-ticaret sitesinde ve lidyana gibi moda markası sitelerde satılmakta.

En Çok Beğeni Alan 16 Lise Mezuniyet elbisesi Modeli

Beğendiğiniz elbiselerin yorum kısmında nerede satıldığını soru /Cevap kısmında görebilirsiniz. Fiyatlarına gelince 2019 yılı için en ucuz parti elbisesinin fiyatı 70 tl’den başlamakta ve 700 tl’ye kadar çıkan elbiseler bulunabilmektedir.

42 thoughts on “2019 Lise Mezuniyet Elbiseleri

  1. 9.elbiseyi almak istiyorum.Verdiginiz linke tikladim anladigim kadariyla yurt disinda.Nasil alabilirim yardim eder misiniz lutfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir