2019 Tüm markaların Abiye Elbise Modelleri

zamedya

Bu konuda Türkiye’de bulunan tüm moda markalarının 2019 Abiye elbise modellerini bulabilirsiniz. Markalar Galeriler şeklinde verilmiştir, listeler sürekli güncellenmektedir. Dünyaca ünlü markalar ile birlikte internette e-ticaret şeklinde satış yapan moda evleri ve butik moda markalarının hepsi bu konuda yer almaktadır.

Tarık Ediz 2019 Koleksiyonu

Köpek Dünyası

Türkiye’de internet ve mağazalarından satın alabileceğiniz bu abiye elbise modelleri ve markaların tasarımları hakkında izlenimlerimizi kısaca sizlere aktarmak isteriz.

Pronovias 2019 koleksiyonu

Öncelikle en beğendiğimiz abiye elbiseler Lidyana’da olduğunu belirtelim. Ancak fiyatları gerçekten pahalı. 2019 koleksiyonlarında bu abiye elbiseler 600 tl’den başlıyor. Lİdyana konusunda ayrıntılı olarak değindik.

Vakko 2019 Koleksiyonu

Diğer moda markalarının abiyelerini özellikle Koton ve Adl‘nin koleksiyonlarında hayal kırıklığı yaşadığımızı söyleyebiliriz. Ya çok sade modeller var ya da giyilmeyecek kadar abartılı.

Oleg Cassini 2019 Koleksiyonu

Trendyol ve morhipo‘daki abiye elbiselerin fiyatları bir nebze daha ucuz ( lidyana’ya göre ) Ancak burada yer alan abiyelerin bir kaçtanesi hariç fazla göze hoş gelen, farklı ve özel günlerde giyilecek abiyeler bulamadık. Daha çok yaz parti elbiseleri tarzında elbiseler var.

Butik e-ticaret siteleri ve moda evleri : Hepsi için diyemiyeceğim ancak çoğu çok kalitesiz, düz, sıradan abiye elbiseler. En büyük avantajları fiyatları 89tl’ye abiye elbise satıyorlar. ben daha önce bu şekilde bir kaç butik moda e-ticaret sitesinden elbise satın almıştım ancak çok fazla memnun kalmadığımı yine bu konuda da belirtmek isterim. Mango, H&m, Zara ve diğer tüm markaların abiye elbise koleksiyonları da yine çok yakında bu konuda güncel fiyatları ile yer alacaktır.

ADL

bugunnegeldi.com

Abiyefon

Denizbutik

KOTON

LİDYANA

Morhipo

Patırtı

ROMAN

Trendyol

Yazar Hakkında
Toplam 5635 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
2020 Mezuniyet Elbisesi Modelleri
En İyiler:2020 Abiye Elbise Modelleri
Saks Mavisi Gece Elbiseleri
2020 Abiye Elbise Modelleri ve Modası

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara