Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

12 Yaş Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Sevdiklerinizle Paylaşın

12 yaşındaki arasındaki genç küçük kızlarımız için en güzel 20 adet abiye elbise modellerini sizler için derledik. Abiye elbiseleri sadece kadınlar giymez. Özellikle düşün – nişan – doğum günü – mezuniyet partileri gibi özel günlerde küçük genç kızlarımız sıkça bu bir birinden güzel abiye elbise modellerini tercih etmektedir. İlk okullarda ve kreşlerde özel gösteriler – dans gösterisi – ortaöğretim yıl sonu mezuniyet balosu için bu abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Fiyatlar

12 yaşındaki küçük kızlarımızın giyebileceği bu abiyelerin fiyatları 150 TL ile 400 TL arasında değişmektedir bu abiye elbiseleri amazon.com sitesinden satın alabilirsiniz Kargo fiyatı olarak da Yurtdışından gelecekse 50 ile 100 TL arasında bir maliyetin olduğunu size söylememiz gerekir

Türkiye’de çocuk giyim reyonlarında bu tarz elbiseler bulamazsınız ancak markaların özel olarak ürettiği koton – çocuk giyim abiye koleksiyonları ( lcwaikiki , Modakids, Masho kids, Koton gibi markalarda ) bulabilirsiniz. Ayrıca internette butik e-ticaret sitelerinde de buna benzer elbiseler bulabilirsiniz.

8. Sınıf Mezuniyet Elbiseleri

Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri

Ancak aşağıda galeri’de yer alan bu ve küçük kızlar için ( 12-13-14 yaş arasında ) hazırlanan abiye elbise modellerini dillards.com ‘dan satın alabilirsiniz.

Son Güncelleme : 27.02.2019

Bu Elbisenin fiatı 250 tl

2019 Fiyatı 200 tl

25 thoughts on “12 Yaş Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

  1. İYİ AKŞAMLAR 3 CÜ GÖKKUŞAĞI DESENLİ ELBİSEYE BAYILDIM AYRICA KIZIM ÇOK BEĞNEDİ 5 YAŞINDA ÇOK ZAYIF KENDİSİ ONA GÖRE BULABİLİRMİYİM FİYATI NEKADAR NASIL TEMİN EDEBİLİRSİNİZ CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TŞKRLER..

    1. 100 tl ile 1200 tl arasında değişmekte fiyatlar. Ayrıca pek çoğu yurtdışı tasarımı. Nejla hanım o nedenle en mantıklısı buradan örneği alıp kendiniz özel terziye diktirmek olacaktır.

    1. Demet hanım moda evlerinden dikim bunlar. Özel siparişe göre dikiliyor çoğu ve 400 tl den başlıyor.

    1. Merhaba bu modellerin satışları artık yok. Fiyatları 400 tl civarı ama eski model bunlar. Artık satılmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir