Tüm Saç Renkleri

8. Sınıf Mezuniyet Elbiseleri

Sevdiklerinizle Paylaşın

İlköğretim çağının sonunda yapılan 12-16 yaş arası genç kızların özellikle 8. sınıf mezeuniyet balosunda yani ortaokul bitiminde giyebilecekleri birbirinden özel elbise modellerini sizler için derledim. Elbiselerin tamamında ya da bir bölümünde şifon kumaş kullanılmıştır. Çan etek, a-kesim etek, kumaştan kemerler, beli saran straples elbiseler, dantel ve çiçek desenleri her farklı elbisede son derece güzel uygulanmış. Beyaz, siyah, pudra rengi, pastel renkler, min yeşili, toprak tonlar yine kullanılan renkler arasında populer. Bu balo elbiseleri ile ortaokul mezuniyet balosunda prensesler gibi görünebilirsiniz.

Ortaokul Mezuniyet Elbiseleri

12 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

2019 Mezuniyet Elbiseleri modelleri

Aşağıdaki fotoğraflarda yer alan mezuniyet elbise modelleri 2019 yılında internet sitesinden satın alabilirsiniz fiyatları 600 tl ile 1200 tl arasında değişmektedir.

Bu elbiseleri satın alabileceğiniz web sitesi millybridal.org

Eski Sezon Elbiseler

Bu elbiseler daha önceki yıllarda markaların koleksiyonlarında yer almaktadır. Buna rağmen moda evlerinin çoğu bu tarz özel tasarımlı mezuniyet elbiselerini bir ay süre verildiği takdirde özel olarak dike bilmektedir. Sizde eğer internetten bu elbiselerin satışını bulamazsanız cep telefonunuza ekran görüntüsünü alıp özel olarak diktirebilirsiniz. 2019 yılında moda evlerinin özel olarak diktiği bu elbiselerin fiyatları yaklaşık 1500 TL ile 2000 lira arasında değişmektedir, bu fiyata kumaş dahil.

Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

12 thoughts on “8. Sınıf Mezuniyet Elbiseleri

  1. üstü gümüş işlemeli pudra abiye elbiseyi ve diğer lise mezuniyet elbiselerini nereden bulabilirim, yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir