Tüm Saç Renkleri

Makeup Forever – Full Cover Concealer

Hepimizin takip ettiği tanınmış kişilerin de sıklıkla kullandığı Makeup Forever Full Cover Concealer neredeyse dövmelerinizi bile kapatabilecek bir içeriğe sahiptir. Markanın en gözde ürünü, makyaj çantanızın da vazgeçilmezi olmaya aday!

Makeup Forever Full Cover Concealer’a Sephora mağazalarından ve online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz. Ürünün güncel fiyatı 160,30 TL’dir.

makeup forever - full cover concealer 1

Göz altlarınız ne kadar koyu olursa olsun, uzun süreli kalıcılığıyla bu üründen istediğiniz performansı alabilirsiniz. Gün boyu sabitleyici pudraya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz gibi, terlemelerde ya da gün içinde yağlanan cildinizde akma, bulaşma, birikme yapmaz.

Yüksek fiyatlı bir ürün alırken sizin için de uzun süre kullanmak çok önemli diye düşünüyorum kızlar. Bu ürünün küçük oluşuna aldanmayın, çok az bir miktar uygulasanız bile tam performans almanız gerçekten paha biçilemez.

Kullanıcı Yorumları

Sehpora’nın kendi web sitesinde kullanıcıların yorumları ve puanlarına baktığımızda satın alan ve kullanan kadınların %60’nın 5/5 tam puan verdiğiniz %20’unun 4/5 memnun olduğunu ve geri kalan %10’unun düşük puan verdiğini görüyoruz.

Olumlu

Bu kapatıcıyı özellikle dövmelerimi kapatması için aldım. Ve inanılmaz bir şekilde işe yarıyor. Daha önce aldığım kapatıcılar da bu sonucu kesinlikle elde edememiştim. Aşağıda Örnek fotoğraf görebilirsiniz.

xxcourtneyxx
makeup forever - full cover concealer 2

Doğru uygulanırsa, bu ürün gerçekten bir sihir gibi, yüzünüzü kusursuz bir palete dönüştürebilir.

Hakkımda Arkaplan Bilgisi: Melezim. (Hollandalı & Siyah) Bu yüzden hafif, bronzlaşmış bir tenim var. Cildim yetişkin akne eğilimli ve son zamanlarda önemli bir yara izi ile başa çıkıyorum. Ben bir makyaj fanatiğiyim ve kusursuz bir cilde sahip olmak benim için çok önemli … muhtemelen doğal olarak “kusursuz” bir cilde sahip olmadığım için.

Bu yüzden yıllar kapatıcı kullanmaya devam ettim. Sephora danışmanı bunu tavsiye ettiğinde (daha önce krem / sıvı kapatıcılar denedim – ve memnun kalmamıştım), tereddüt ettim ve şüphe ile yaklaştım. Ancak Sephora fırçasını kullanmakla birlikte kusursuz sonuçlar aldığımı söyleyebilirim.

Kaynak: Sehpora

Olumsuz

Su geçirmez olduğunu iddia ettiğinden bu kapatıcıyı satın aldım. Ancak terlediğimde ve terler yüzümde aktığında, kapatıcı da akıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et