Tüm Saç Renkleri

Beaulis Gingerbread Ruj

Beaulis rujlar, e vitamini içeriyor, dudakları kurutmadıklarını iddia ediyorlar. Beaulis Gingerbread Ruj serisini ben de sizler için aktarıyorum. Kullandığım süre boyunca edindiğim izlenime göre dudaklarınız çok kuru değilse, uzun süre kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Beaulis Cruse ıt matte rujlar, bence mat yapıdan çok saten yapıya daha yakınlar. Keza matlıkları, likit mat rujlardaki gibi kesinlikle değil. Kremsiler ve kolay sürülüyorlar.

Elimdeki renkler arasında bir kıyaslama yaparsam, içlerinde en zorlayanı gingerbread rengi.

beaulis gingerbread ruj
Beaulis Gingerbread Ruj

Daha yoğun bir yapısı var.Fiyatı 7.75 tl.

Bu rujların minik deneme boylarını da Gratis çıkardı ki, son zamanlarda bir kozmetik firmasından gördüğüm en akıllıca hareket, bence.Gratis’ten elimde olmayan altı rengin miniklerini satın aldım bile. 

beaulis gingerbread ruj 1

Cingerbread rengi kırmızı alt tonlu bir pembe. Kırmızıya daha yakın diyebiliriz. Sürümü yumuşak biraz çizgilere doluyor ama idare edilebilir. Rengi kışlık sade göz makyajlarıyla tercih edilebilir. Fiyatının uygun olması ve Beaulis rujlarının renk çeşitliliği bu rujları satın almada iyi bir sebep olabilir.

beaulis gingerbread ruj 2

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et